bugün

şanslı ve çoğu meyhane olsun, rakı ortamı ortamı olsun sevilen kızdir. çünkü baba her şeyi öğretmiştir. konuşur. babaya hayran olununca kıza da hayran olunuyor...
babasına seks hikayelerini anlatır.
bir zamanlar bendim bu kız. viski içmişliğim de vardır, sigara içmişliğim de. medeni adamın kızıdır.
babasıyla sigara da içer, oturur dertleşir de.
babasından gizli kapaklı iş çevirmez, babasıyla arkadaş olmayı da bilir saygıda kusur etmemeyi de.
abartılmaması gereken bir olayın kahramanıdır kendileri.
trakyalı kızdır. babasıyla rakıyı trakyalı kızlar içer, seksi ise doğulu kızlar yapar. -lafım doğulu kızlardan ziyade onların babalarına, kızına tecavüz eden babalarına-
trakyalıdır. türkiyede çoğu kızın sahip olamıyacağı anlayışlı, sevgi dolu, hayatının kahramanı olan, biricik, tombik yanaklı, beyaz tenli, kumral bir babaya sahip kızdır.

özgürdür. bunun yanında ne varsa yoksa ailesine anlatır onlarla dertleşir, tavsiye ister ki bütün ülkenin sahip olması gereken özellikle babaya sahiptir.
normal kızdır. babası onu karşısına almış ve nasıl olsa bunu içeceksin benimle iç öğren sınırını adabını sonra dışarıda iç demiştir.
babam ablam ile içerdi. ama her zaman bir kadeh hakkı vardı. sonra ablamı kaybettik. ne zaman babam rakı sofrası kursa ablam aklına gelip geri kaldırtır anneme.
evlenmem zor görünüyor(tipsiz, aksi, huysuuuz--volkan kınak tonlamasıyla)
çocuk işi artı bi zor görünüyor( düşün lan çocuk hakikaten büyük zorluk)

bütün bu ihtimalleri aşıp üstüne o çocuk kız olursa, artı içeçek yaşa gelirse;

benim kızımdır. rakı adabını öğrenir, öğretirim. mis gibi aile boyu içeriz. değmeyin lan keyfimize.

hassiktir, evlenesim geldi. *
Babasıyla şampanya içen kızdan pek bir farkı yoktur.
Hepsi izmirli olmak zorunda değildir. Belki alevidir.
kızım olursa, tabii ki ilk rakısını babasıyla içecek.
(bkz: Kızıyla rakı içen baba)

Has adamdır.
keşke benim de öyle kızım olsa dediğim kızdır.

ellerimle doldururum o rakıyı.
vurduruyordur. evet.
Baba baya geniştir. Evet.
valla büyük ihtimalle halı sahada forvet oynar yada mahalle kavgalarını tertip eden kişidir.
olursa benim kızım olur..

olmassa da yapacak bir şey yok:.
çok ilginçtir ama bu kız arkadaşım konyalıydı.
uğraşılmıyor bunlarla. babamda babam aq.
Şanslı mıdır bilmem ama babasından gizleyecegi hiç bir seyi yoktur o güzel bir şey.

Bir de babasından rakı çalan kız var. O benim. Babam işaretlemeye başlamış sonra yakalandım tabi daha da elimi sürmedim.*
muhteşem bir babaya sahip olan kızdır .
Babasıyla dost olabilmeyi başarmış insandır.
Dert ortağı, sırdaşı, yoldaşı olabilecek nitelikte nefis bir babaya sahip olan, şanslı kızdır...ruhun şad olsun babammmm...
sağolsun babamdan hiç bişey gizlemedim, o yüzden birlikte içeriz hep, çünkü başka bi yerde de içmem birlikte içince bi de böyle düşünün. dostunu yakın tut, düşmanını daha yakın, benim erkek arkadaşlarımı da hep tanır zaten. şimdi burda laik maik diyecekler hem laik hem modern kimsenin de zoruna gitmesin!
güncel Önemli Başlıklar