bugün

Terbiyesiz kızlardır.

Gerçi babada baba olsa ya neyse.

Ahlakı sorgulanmalıdır.

Harran ovasında yok bu genişlik. Genişlik demişken. Orasıda sorgulanmalıdır. Niysee...

Babasıyla içki içen kız yarın öbür gün elin adamlarıyla da tokuşturmakla kalmaz. mazallah çift kale maçta başka şeylerde tokuşturabilir yani.

Islah ediversin allah.
Hele kadın kadına icip sonra ateş basınca birbirine yan yan bakanlar var tövbeler olsun.
*
Kemalistler içki iyi bir şey değildir.
Kötü bir şeydir.
Tüm kötülüklerin anasıdır. Sarhoş olmayacak kadar içiyorum demeyin şu zamana kadar alkol alıp da sarhoş olmamış tek bir insan dahi yok.
O velet bardakda durduğu gibi durmuyor. Chp ve iyi parti seçimeni.
Çocuk istismarinin düşük olduğu toplumlarda görülür.
laikliğin öz çocuklarıdır.
Babasinin yaninda icmeyecek de nerede icecek bu kiz? Babasinin yanindaki kadar nerede guvenli olabilir acaba?
Alkol almak kişinin kendi tercihidir. Ama bakarsanız, babası ile içmesi gariptir biraz.
Normal kızlardır.
Babasının evinde gören sağda solda gizli saklı içme gereği duymaz.
Birşeyi ne kadar baskılayıp yasaklarsan o kadar cazip gelir.
Normal insandır. Ben evde annem ve kiz kardeşimin yanında içiyorum. Hatta hep bebaber içtiğimiz bile oldu ki gayet normal şeyler. Alt tarafı alkollu içki. içinizde ne var da içince ortaya çıkıyor. Bir doktora başvurun sizi kapatsınlar.
Başka bir ortamda ne yediği ne içtiğini belli olmayan tiplerden daha iyidir.

Başına birsey gelme ihtimali zor olan kızdır. Baba sevgisi ve güveni alan kişilerin sırtı yere gelmez.
ilerde bir ihtimal benimle birlikte içecek olan kızım, yaşı henüz küçük.

Babasıyla karşılıklı içki içmiş kadınlar neler yapıyor sorusuna basit cevaplar vereyim,
Aya gönderilen ilk insanlı aracın hesaplamalarını 3 tane kadın yaptı,
Bilim insanı oldular,
Ordularda komutanlık yaptılar,
Ülkeleri yönettiler, yönetiyorlar,
Ve daha neler neler.
Sen çocuğunu kafeste yetiştirmezsen her türlü doğru yolda ilerler.
Önce sen ona doğru yolu göster.
Yorumlara bak ya dedirten başlıktır.

içmeyen kıza; Yok baskıymış yok özgürlüğünün kısıtlanmasıymış şuymuş buymuş şeyler diyolar ya. Komiksiniz.

Edepsiz şeyleri meşrulaştırmak bu ülkede bir kesim tarafından moda oldu. Kimse kusura bakmasin. Alınan alınsın. Çokta fifi yane.

Valla içmeyen kızlar daha özgür daha ahlaklı daha edepli daha iyi yerlerde ve de konumlarda !. Bilin istedim. Ya da bilme bol bol gör inşalah. Kendinize gelirsiniz gördükçe.
Bu işin sonu belli baba sarhoş kız sarhoş eee... mal bunlar ya harbi çöptür.adam utanmadan birde başlık açmış.
Babam derdi ki millet ile içeceğine yanımızda iç başkası seni özendireceğine bırak bana kötü desinler yeter ki benim sana hazırladığım meze gibi başkasına meze olma
Ondan kimse ile alkol içme merakım olmadı.
BU sigara içinde geçerli kendisi Sigara içtiğimi öğrenince paket almaya başladı kimsenin sigarasını otlamıyım diye