bugün

babasına çok sinirlenmi$ çocuktur..
bazı istisnalar dışında ayıp etmiş çocuktur ayrıca sır kapısı formatınında aranan adamıdır.
babasından kücükken dayak yemis olması kuvvetle muhtemeldir. zira eden bulur mantığı baba-oğul iliskisinde de gecerli kuraldır. allah ında bilinen bir sopası yoktur.
iyi b.k yemiştir.
yaşanmayacak bir şey değildir. ama suç her zaman çocukta değildir. baba da zamanında çok çektirmiştir.
cehennemde özel yer ayırtılan evlat modeli olduğu söylenir
(bkz: hain evlat ökkeş)
(bkz: leyla ali)
(bkz: Jacqui Frazier-Lyde)
elleri kırılasıca çocuktur.
pek de asil olmayan duygulara sahip olan çocuktur.
(bkz: hayırsız evlat)
(bkz: dmitri fyodorovic karamazov)
(bkz: karamazov kardeşler)
tarzım olmamasına ragmen mahsun kırmızıgul'un vefasız adlı sarkısında değindiği çocuk.

"bir vefa bekleme gecen zamandan,
canını verdigin canlar vefasız..."

ne de guzel değinmis be... ayrıca tarzım olmadıgını tekrar vurgulamak istiyorum.
ne kadar hafifletici sebepler olursa olsun yanlışın kralını yapmış olan yaratıktır.
bilmez ki varlığının sebebi babasıdır.
hain evlat ökkeşin kuzeni.
insanlıktan nasibini almamış insan bozuntusudur.
evlat değil o.rospu çocuğudur. bu kadar ağır konuştum.
meteee (bkz: öyle bir geçer zaman ki)
eh,savunmuyorum tabi ki.
gerçi ali de tam piç ama...
(bkz: cehennem odunu)
hayırsız evlattır.Bu insan olduğu sanılan insan evladından ne vatana,ne millete ne de kendine faydası dokunurdur.
ıslak odunla dövülesi insandır.
babam olmasan seni döverdim dese daha iyi olurdu ama her insanın sabrınında bir sınırı vardır zorlanmaması lazım.
öncelikle orospu çocuğu ise babası değildir. babası ise orospu çocuğu değildir. şaka gibi ama her iki durumda da suç anasında.
bu durumda ta götünüze koyim sizin. erkek egemen zihniyetin insan müsveddelerinden bahsediyorum. üzerinize alınmayın sakın.
babası anasına boşalacağına dağlara taşlara boşalaydı keşke..
babasını döven evladın evladı olması yüksek ihtimal olan evlattır. *
babayı dövebilen bir insana evlat diye bahsetmek hiç yakışıkalmaz.
güncel Önemli Başlıklar