bugün

bodrumda yaşayan 15 yaşındaki hayatı mahvolmuş talihsiz kızdır. dünyanın nasıl bir yer haline geldiğini gözler önüne serer. diyecek kelime bile bulamıyorum sözlük.
http://www.internethaber....news_detail.php?id=174661
bunu yapan değil baba ve amca, insan olamaz.

bir hukukçu olarak her ne kadar idam cezasına karşı çıkmak, yaşam hakkını savunmak istesem de kendimi o 15 yaşındaki kızın yerine koyduğumda hukukçuluğum değil, bir hatun olarak yaşayabileceklerim ağır basıyor.
bir kızın hayatı daha sapık ve iğrenç insanların elinde mahvoldu, üstelikle de en yakınları tarafından. şimdi bir de 18 yaşından küçük erkek kardeşi ya da kuzenine, yaptıkları yetmezmiş gibi, öldürttürler kızı, namussuzdur çünkü, hatta suçlu olan da o dur .

nefret ediyorum hepsinden. umarım en kötü şekillerde can verirler.
Hayatın en ağır yükünü 2 şerefsiz yüzünden - ki bu şerefsizler öz babası ve öz amcası- en körpe zamanında omuzlarına almış kızdır. Nasıl bir insanlıktır, nasıl bir beyindir şaşılasıdır. Uçkurunu sokacak delik bulamayıp öz kızına kadar sarkan bu tipleri kınamakla kalmıyor, iğreniyoruz.

Allah binbir türlü belalarını versin diye de beddua edemeden geçemiyoruz.

(bkz: insan demeyin midem bulaniyor)
idam cezası bunlar için ödül olur. sözde baba ile amcayı kızlar kogusuna koyacaksınız ordaki sapıklar bunlara hak ettikleri cezayı en iyi şekilde vericektir.

(bkz: dinsizin hakkindan imansız gelir)
taksim meydanında sallandırılıp üstlerine de suçlarının yazdığı tabelalar asılması gereken yaratıklar.
idamı kaldıran zihniyetin kafasına çakmak istiyorum bu haberi. tek tesellimiz zindandaki adalet.
(bkz: kelimelerin kifayetsiz kaldigi durumlar)
bunu yapan insan değil nefes alan bir canlı bile olamaz. bir de baba ve amca gibi soysal ağırlığı olan sıfatları var bu yaratıkların. allah belanızı versin sizin. sizinle aynı havayı soluyor olmak bile bir utanç bizim için.
ensest ilişkinin toplumda yaygınlığı %15. ve bunların çoğu aile içinden şahıslar.ensest ve parafilik bozukluklar acilen ruhsal tedavi ve terapi gerektiren durumdur. aksi takdirde çocuk psikiyatrisi klinikleri 9 yaşında 10 yaşında ağır major depresyon tanısıyla yatan ve hemen her gün en küçük fırsatı suicid girişimi için değerlendiren zavallı,masum çocuklarımızla dolacaktır.
babam ve oğlum filminin yüreklerde bıraktığı insanlık sevgisinin,babam ve amcam rezaleti ile insalığın sonunun geldiğini düşündüren ve insanın içinden bu iki çiğ süt emmiş o.çocuğunun her gün yavaş yavaş tüm işkece metodları üstlerinde denenerek gebermelerini isteme duygusu uyandıran haber.
(bkz: kelimelerin kifayetsiz kaldigi durumlar)

Aslında söylenecek çok şey var.

Bir şeyler söylenmeli, bir şeyler yapılmalı.

Küçük bir kızın baharı, hayatı s.kilmiş.

Öz babası ve amcası tarafından..

Öz baba; koruyacağı kollayacağı kızını kardeşine meze yapacak derece ....

Amca; kardeşinin kızına, yiğenine yumulacak kadar....

Küfür etmeyeceğim!
başına neden bu olayın geldiğini anlayamayan kızdır. önceleri hep kendinde arayacaktır bunun nedenini sonrasında ise isyan edecektir hayata ve allaha...........
son zamanlarda sık sık, hatta gün aşırı rastlanılan türden bir haber.

ya pislikler hızlı bir şekilde çoğalıyor, ya da her şey aynı, fakat gazeteler, tv'ler vs. sayesinde bu mide bulantısına sebep veren şeyler daha çok duyulabiliyor.

aslında şaşırmıyorum, ne yazık ki hiç şaşırmıyorum artık.

sübyancıların masum ilan edildiği, korunup, kollandığı, istismara maruz kalanınsa bir köşeye terkedildiği bir ülkede yaşıyoruz ne de olsa.*
(bkz: homoseksuel ve ensest vatan hainleri)
(bkz: kıyamet alametleri)
evlat olayını geçtim, kan bağı falan yok diyelim...
ee be dingil! kız bile değil, çocuk o... 9 yaşında sadece. nasıl olurda seni azdırabiliyor, dürtülerine layık görebiliyorsun? allahın belası, pis herif(ler).

yahu artık şu gazetelerde, televizyonlarda doğru dürüst haber göremeyecek miyiz biz allah aşkına!? babası kızını, amcası yeğenini, sahibi köpeğini, sonra hepsi köpeğini... abi ne olmuş bu dünyaya böyle? biz nerde yaşıyoruz acaba? bu haberi okuyup ta üzülen insanlar ile bu hayvanlıkları yapanlar ayrı kutuplarda mı? galaksilerimiz ayrı mı?

hay böyle hayatın ta içine içine sıçayım he mi...
idamın kalkmasına sitem edilicek durumlardan biridir.
koduğumun...
islam dininde zorlama "olmamasına" bir kanıt daha. siz de müslümansınız ya ben artık hiç birşey demiyorum. şerefsizler.
bu iki adam "adaletin tecelli edip" içerden sağ çıkamayacak olan kardeşlerdir.
aslında asıcaksın böyle orospu çocuklarını ama nerdeeeeeeeeeeee.
"baba" ve "amca" gibi iki kutsal kelimenin ithaf edilerek kirletilmemesi gereken iki şerefsizin küçücük bir kız çocuğunun ruhunda açtıkları derin yaraları her daim kanayacak çocuktur.

kız mı? kadın mı? çocuk mu?

9 yaşında henüz..

tek suçu o iki şerefsiz evladının kızı/yeğeni olmak.
(bkz: şerefsiz)
bu yaratıklar seks işkencesiyle katledilmelidir.

bu haysiyetsizleri üst üste koyup ata, eşeğe , ayıya siktire siktire öldüreceksin!
(bkz: allah ın bu ülkeyi terk etmiş olduğu gerçeği)