bugün

enteresan bir durum olan ve çocuk için gerçekten kötü olan bir durumdur. babası olarak bildiği insan en başta cinsiyetini değiştirir ve kadın olur. daha sonrasında para kazanmak için sokaklarda travestilik yapan bir babaya sahip olan çocuktur. sosyal hizmetlere ihtiyacı olan çocuktur.
(bkz: babası transformers olan çocuk)
annesinin asla babasını örnek almasını ve baba mesleğini devam ettirmesini istemeyeceği çocuktur.
(bkz: chandler bing)
kötü bir durumdur.

+ oğlum niye ders çalışmıyorsun
- ya anne çalışıyorum ya işte
+ derslerin hep zayıf ama
- uğraşıyorum işte ya
+ nereye kadar gidecek böyle. okumayıpta .. hmm
- ney hmm ?
+ ne desem bilemedim
- söyle söyle
+ okumayıpta baban gibi travesti mi olacaksın ?
- +%+&2
+ahmet,senn babanın adı ne?
-erkek mi dişi mi? puaa
(#7030899)
travesti demek pek doğru olmaz ama, kabadayı filmini izleyenler hatırlayacaktır;

(bkz: karaca)*
Artık baba diyecek kimsesi olmayan çocuktur.
annesinden çok babasına yazılma durumudur. babanı bi s.kerim görürsün hee.
oğluda transeksüeldir.

(bkz: transamerica) bu filmde bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.
(bkz: transeksüel)
(bkz: tro çocuğu)
(bkz: baba çalışıp seni bu hayattan kurtaracağım) *
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
(bkz: homofobik hareketler bunlar)
(bkz: ibnenin oğlu)
(bkz: götün çocuğu)
Eğer köy yeriyse çocuğa ve devam eden nesle verilecek olan lakap;
(bkz: tekerlekgilin ismail)
doğuştan şansız olan çocuktur... ömrü küfür yiyerek geçecektir ancak küfürleri hakkeden çocuk değil haline bakmadan çocuk yapan babadır. üstelik çocuk uzun süre annesi ile babasını karştırabilir. * *
iki öz anneye sahip çocuktur.
türkiye'de kısıtlanan özgürlükleri nedeniyle çevresinin ağzını tutmak için kendini zorlayarak bir kadın ile evlilik yapmış veya evlilik yaptırılmış feminen erkek kişinin çocuğudur. "bir süre sonra ait olmadığı bir hayatı sürdürmekte olduğunu görünce, eşi ve çocuğuna yazık etme pahasına gerçek kimliğine dönmüş ve travesti olmayı tercih etmiş bir kişi" mi suçludur, onu buna iten toplum mu suçludur; yoksa bunda bir suç, günah yok mudur, bilemiyorum. tek bildiğim; bu toplum bu kafa ile gittikçe, siyasetçiler radikal dincilerden korkup hala bu ülkede "farklı" olanın haklarını görmezden gelip telafuz edemedikçe, bu böyle gidecek. olan herkese olacak. kadına, çocuğa, kişinin kendisine... şimdi soruyorum size; bir çocuğun iki tane birbirini seven erkeğin bir yuva kurup evlenmesini görünce mi, yoksa travesti bir babaya sahip olunca mı daha çok psikolojisi bozulur? eğer bu çocukların psikolojisi bu kadar bozuluyor olsa idi; hollanda'da "hetero" diyebileceğimiz bir çift görebilir miydik? bu ülkede böyle bir hak var diye herkes gay mi oluyor? sadece içinde böyle duygular olan, bastırmak zorunda kalmıyor. tericihini tarafsız bir ortamda yapıyor. sizce de doğru olan bu değil mi zaten? zorlama ile birine karşı cinsinden hoşlanmayı öğretsen ne olacak ki? alt tarafta baskılanmış bir şeyler hep var olacak. Hayatı onu kontrol etme uğruna harcanıp gidecek. değer mi ki?
baban ne iş yapıyor yavrum sorusuna bize de söylemiyor cevabı verebilecek çocuktur.
(bkz: mahallenin gülü)
bana baba deme sözünü belki de çok duyacak çocuktur.
okulda baba mesleği sorulmaması gereken cocuktur, yazıktır, allah kurtarsındır.

edit:eksileyen arkadaşada sormayın mümkünse.
çocuk ilerde kız istemeye gider olay şöle gelişir:
+evladım nasılsın ?
+iyiyim amcacım.sizler ?
+bizlerde iyiyiz çocuğum sağolasın.baban nerde göremedim ?
+babam e-5 de işte efendim
toplumdaki bilinçsiz aile büyüklerinin zorlamasıyla mecburi evlilik yapan gay bir gencin yaptığı büyük bir hata idir... yargılamak doğru değildir ama üzücü ve bir o kadarda zor bir durumdur
ki emin olun o adam hergün üzülüyordur...