bugün

Orospu cocuğu seni bir denk getirsem görürsün dayak nası atılır ahh ah.
ogretmeninden annesine, babanesine kadar pek cok kisinin olumunde sorumlu oldugu cocuktur.
Ne kadar zalim orospu çocuğu varsa umarım kendileri gibi zalimlere denk gelip acı içinde geberir.
6 yaşında bir çocuğu babası ders çalışmıyor ye döverek öldürüyor.

Dilerim hapishanede bu pisliği de eziyet ede ede gebertirler. benim bu saatten sonra adalet anlayışım bu.
Babasininda dövülerek öldürülmesi gerekir.
Babalar ikiye ayrılır:
1- adam babalar
2- baba müsveddeleri.

Mertcan'ın babası, baba müsveddesi grubuna dahildir, Mertcan ise, talihsiz çocuklar grubuna.

insan olmayı başarmadan çiftleşip, çocuk ziyanı yapan ebeveynler, hem kanunlar hem de toplum tarafından en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

Diyeceğim bu kadardır!
"acaba üvey baba mı" diye aradım taradım.
ama üveylik falan yok sanırım.
http://www.hurriyet.com.t...-aci-haber-geldi-41073613

öz babası.
"baba" derken biyolojik anlamda. böyle biri nasıl baba olabilir yoksa?

ulan insan evladı için hiç düşünmeden canını verir.
her türlü fedakarlığı yapar.

biz babamızdan böyle gördük, çocuklarımıza da o şekilde babalık yapıyoruz da, bu nedir arkadaş?

az evvel de haberlerde izledim, bursa'da bir kadın "bakamıyorum artık" diyerek 3 yaşındaki çocuğunu avmye bırakıp terketmiş.
herkes anne baba oluyor malesef, buna bir kısıtlama getirilmeli.

türkiye'nin komple psikolojik tedaviye ihtiyacı var.
Daha önce haberi duymuştum. şimdi fotoğrafını gördüm canım yandı. of... hiç bir şey yazamayacağım. Çünkü geri getirmeyecek hiç bir şey. Huzur içinde uyusun.
ulan çok pis sinirlendim buna.Her çocuk okulda başarılı olmak zorunda mı pezevenk ya.Asıl derdi çocukla falan da değildir bunun iş yerinde orda burda kendinden daha kıdemli kişilerden azar yiyip onlara laf geçiremeyen pısırıklar böyle tüm hıncını çocuktan güçsüzden almaya çalışır.
kim bilir zavallı çocuk bu zamana kadar nasıl işkencelerle; ölüme direnerek yaşadı. detaylı okumaya cesaret edemedim haberi. bu nasıl bir vicdan ki kendi öz evladına bunu yapabiliyor. küçücük minicik bir çocuk ya minicik. inanmak istemiyorum bu kadar haysiyetsiz insanların varlığına. bir çocuğa işkence edecek kadar mı insanlıktan uzaktalar?

ne denir ki; minicik bir çocuk ve elinden ahlaksızca alınmış hayatı. bu kadar acıdan sonra belki ölüm bile huzur olmuştur..
O vicdansız kadar dayak yemesine göz yumanlarda suçludur.
Babası tarafından değil, bir vicdansız tarafından öldürülmüş mertcan. Babalar öldürmez.
bu kişiye küfür etmek istiyorum yok olmuyor artık bu gibi insanlara edilecek yeni küfürler bulmak şart. orospu çocuğu cümleleri hafif ve yetersiz kalıyor. acilen yeni küfürler literatürü hazırlamak lazım. ama sevindiren bir gerçek var ki içeri girdiği zaman ona bir hoş geldin faslı yapıp ifadesini alacaklar. şimdiden ev sahiplerine kolay gelsin diyoruz.
şeklen bir baba olabilir ama 6 yaşındaki çocuğa defalarca vurarak onu komaya sokmak nasıl bir canilik. böyle baba olmaz olsun.
malesef insan değil diyemiyorum. çünkü şu hayatta en güzel varlık da insan; en pis, sersefil, vahşi canlı da. ulan 6 yaşında be.
ne suçu vardı zavallının?
insan neden düşünmez yaptıklarının sonucunu?
Bu dünyanın kötülerin dünyası olduğunu bir kere daha ispatlamıştır. insanlardan tiksiniyorum. Lanet olsun siz ve sizin gibilere.

Herkes ana baba olmasın. insan gibi bir çocuk yetiştiremeyecekseniz, ona bakıp mutlu edemeyecekseniz hayvan gibi üremeyin.
Hep soyluyorum abi hep soyleycegjm. Aklina esen.herkes cocuk yapamali. Sikerim oyle isi!
Bugun herkes hersey icin bir ehliyet bir sertifika bir yeterlilik belgesi almak zorunda.
Cocuk yapmak da bir, hatta birkac yeterlilik belgesine bagli olmali. Kafama esti cocuk yaptim olmaz. Olmamali. Yetersiz insanlar cocuk yapamamali.
Allah belasini versin o adamin. Elleri kirilsin insallah tuz buz olsun butun kemikleri. Insallah.
idam işte bu yüzden gelmeli.
içerde adamlarım olsaydı (şuan bunu yürekten isterdim) keşke. Bu herifi hiç acımadan döve döve öldürtürdüm. Leşini de meydana astırırdım ibreti alem olsun diye. Allah bildiği gibi yapsın inşallah.
gözlerim yaşardı lan nasıl kıydın bu bebeğe.

görsel
Babalik ehliyeti diye birsey olmali ve bu insanlar psikolojik testlerden gecmeli ayiptir 6 yadindaki sebi seni bu kadar ofkelendirecek ne yapmis olabilir aklim almiyor umarim ceza evinde sana bu olayin aynini yasatacak insanlar vardir.