bugün

kimse inkar etmesin namuslu ayağına yatmasın ama günümüz kızlarının birçoğudur. ulan kızlar arasında bekaret utanç konusu olmuş artık, kızın babası en ağır işlerde kıçı terleyene kadar çalışıyor ama kızımız sevgilisi tokmakçısı fuckbody si artık ne sikimse onun kucağında fingirdeşiyor. aha, şu an alt katımız büyük bir sikişe sahne olmakta. muhtemelen o kızımızın babası da şu an gece vardiyasındadır.
çevresine namuslu taklidi yapan kızdır.

namuslu taklidi yapan orospuların işi de zor. bu devirde namuslu kanlmak zor, namuslu taklidi yapmak daha zor.
sözün bittiği yer.
kucak dolusu sevgiler.
yazık lan bu kızlara.
babası iki kuruş içln millete beyim çeksin, kaşarın yaptığına bak.
ruhospudur, çıktığı deliği beğenmez kaşar.
Otele götürülürken otel parasının bir gıdımının dahi ödetilmemesi gereken kızdır.
asılması gereken kızdır. hatta derisini yüzelim, köpeklere yedirelim...
bunları mı yapmalıyız?

tüm sorun şuradan kaynaklanıyor;
seks bizim için ne anlama geliyor bir düşünmek lazım.
seks dediğimiz şeyi şöyle ayırıyoruz biz;
s*kmek ve s*kilmek...
s*kmeyi bir üstünlük olarak algılıyoruz biz erkekler. s*kilmek ise bizim zihnimizde bir hakaret. ama seks yapmak hakaret ve ya bir üstünlük mü diye sorsam sanırım geneliniz hayır diyecek. ama s*kmek ve s*kilmek, bir bütünün iki yarısıdır, o bütün de sekstir.
neden s*kmek bir üstünlük, bir zafer olsun da s*kilmek aşağılık bir hakaret olsun? s*ken de s*kilen de seks yapmıyor mu? biri seksin erkeğe düşen görevi, diğeri ise dişiye düşen görevi. dişi seks yaptığı için neden yanlış bir şey yapmış olsun? dişinin s*kmek gibi bir şansı yok, o sadece s*kilir. bu da doğanın kanunudur. doğa kanunu da ne hakarettir, ne de üstünlük. bu kadar basit düşünebilmek gerek.

diyeceksiniz ki, 'kızın olsa görürdüm seni böyle konuşamazdın'
hayır, yine böyle konuşurdum. çünkü o kişinin kızım olması, benim onun sahibi olduğumu göstermez. o bir bireydir ve bir birey olmanın gerektirdiklerini yaşayacak ve hak ettiklerini alacaktır.
hiç şüphem olmadan kızımı rahat bırakabilirim. çünkü ben kızımı, seksi üstünlük ve hakaret olarak görenlerle muhatap olmayacak kadar üstün bir insan olarak yetiştiririm. sadece seks anlamında değil, onları dünyada yok sayacak kadar umursamaz yetiştirirdim.

konuya dönersek;
madem seks doğal bir şey,
o halde kadın da erkek kadar masumdur bu eylemde. he eğer kızacaksak babası hayat kavgasındayken sevişen kıza;
biz erkekler de yapmayacağız babamız bizim için çalışırken.ve kimse babası emekli olmadan sevişmemeli dünyada;
eğer demek istediğiniz buysa.
bütün suçu kıza yüklememek lazım. aile içerisinde, arkadaş ortamında o kadar baskı görüyorlarki kızlar bunu ailesini vs cezalandırmak için yaptığını düşünüyorum. tabii ki yaptığının iyi bir olduğunu söylemiyorum ama hiçbir şey sebepsiz değildir. aile yapısının bu ve bunun gibi konularda rolü büyük.
bırakın milletin namusu hakkında konuşmayı, ne istiyorsunuz kızlar taşlansın mı yakılsın mı vurulsun mu... her kız bir kere versin ama bana vermeyenlere orospu mu diyeyim diyorsunuz nesiniz kimsiniz hangi tarikatsınız...

alın izleyin milletin namusu ile oynamak konuşmak bu kadar kolay mı ?

alın izleyin böyle mi olmasını istiyorsunuz ülkemizin..

böyle mi olmasını istiyorsunuz kızlarımızın sonunun..

https://www.youtube.com/watch?v=IV6mTHrTBYo&feature=youtube_gdata_player
güncel Önemli Başlıklar