1. 1.
    şanslı ve çoğu meyhane olsun, rakı ortamı ortamı olsun sevilen kızdir. çünkü baba her şeyi öğretmiştir. konuşur. babaya hayran olununca kıza da hayran olunuyor...
    3 -2 ... 1aver
  2. 2.
    babasına seks hikayelerini anlatır.
    -20 ... bambam bigelow
  3. 3.
    bir zamanlar bendim bu kız. viski içmişliğim de vardır, sigara içmişliğim de. medeni adamın kızıdır.
    2 -4 ... sevgilim ben manyak oldum
  4. 4.
    babasıyla sigara da içer, oturur dertleşir de.
    babasından gizli kapaklı iş çevirmez, babasıyla arkadaş olmayı da bilir saygıda kusur etmemeyi de.
    5 ... alicia
  5. 5.
    abartılmaması gereken bir olayın kahramanıdır kendileri.
    2 ... yonetmeyen yonetmen
  6. 6.
    trakyalı kızdır. babasıyla rakıyı trakyalı kızlar içer, seksi ise doğulu kızlar yapar. -lafım doğulu kızlardan ziyade onların babalarına, kızına tecavüz eden babalarına-
    2 -2 ... bad influence
  7. 7.
    trakyalıdır. türkiyede çoğu kızın sahip olamıyacağı anlayışlı, sevgi dolu, hayatının kahramanı olan, biricik, tombik yanaklı, beyaz tenli, kumral bir babaya sahip kızdır.

özgürdür. bunun yanında ne varsa yoksa ailesine anlatır onlarla dertleşir, tavsiye ister ki bütün ülkenin sahip olması gereken özellikle babaya sahiptir.
    4 -3 ... biilllggggeeeee
  8. 8.
    normal kızdır. babası onu karşısına almış ve nasıl olsa bunu içeceksin benimle iç öğren sınırını adabını sonra dışarıda iç demiştir.
    3 ... jinekologkocasiolanurologkadin
  9. 9.
    babam ablam ile içerdi. ama her zaman bir kadeh hakkı vardı. sonra ablamı kaybettik. ne zaman babam rakı sofrası kursa ablam aklına gelip geri kaldırtır anneme.
    3 -1 ... heildberg
  10. 10.
    evlenmem zor görünüyor(tipsiz, aksi, huysuuuz--volkan kınak tonlamasıyla)
    çocuk işi artı bi zor görünüyor( düşün lan çocuk hakikaten büyük zorluk)

bütün bu ihtimalleri aşıp üstüne o çocuk kız olursa, artı içeçek yaşa gelirse;

benim kızımdır. rakı adabını öğrenir, öğretirim. mis gibi aile boyu içeriz. değmeyin lan keyfimize.

hassiktir, evlenesim geldi. *
    3 -1 ... xemr