1. 1.
  http://www.hurriyet.com.t...kavgasi-kamerada-40866815

  Nereden tutsak elimizde kalan olaydır. Vatandaş beni kimse karakola götüremez diyor. Polis vatandaşa tokat atıyor. Sonra o vatandaşın oğlu polisin kafasına tokat atıyor. Biz ne ara böyle bir ülke olduk. Karakola gidilecek bir durum varsa gideceksin kardeşim durumu zorlaştırmaya gerek yok. Polis ise ufacık bir sokak arası tartışmada bile sinirlerine hakim olamayıp kaç yaşında adama tokat atıyor. Eh babasına tokat atıldığını gören genç sinirlerine hakim olamıyor. Umarım bu gerilim ve tahammülsüzlük durumundan bir an önce sıyrılırız.
  13 ... castlerock
 2. 2.
  Polis haksız.

  Tamam adam tahrik ediyor, tehdit ediyor, esiyor, gürlüyor ama tokat ne kardeşim. Vatandaş lan o vatandaş, senin maraban değil!
  22 -9 ... centurion
 3. 3.
  ulkede herkes varos ve gorgusuz.

  herkes anlayissiz ve hosgorusuz... bunlar siradan orta dogu manzarasi... orta dogulular konusarak degil birbirne tekme tokat savurarak anlasabilen canlilardir.
  7 -4 ... wake up neo
 4. 4.
  Eskileri pek bilmezsiniz siz, ben anlatayım. Polis sıkardı da, söverdi de döverdi de. Şimdi anasını satayım polis bir tokat atınca millet hemen ağlamaya başlıyor. Arada diyorum erdoğan şu ab gerekliliklerini getirmeyip ehlileştirme yapmasaysı da ebeyin amını tersten görseydiniz.

  Ha polis eskiden yapıyordu şimdi yapmıyor diye şimdi yaptığında ses mi çıkarmayacağız diye sorarsanız tabii hayır derim.

  Ama ohal’den sonra bunlar da kalmayacağı ve o saygılı, tertipli polislere geri dönüşecekleri için az sabredin sizi köylüler diyorum.
  4 -25 ... herteldenyazar
 5. 5.
  Polisin tokat atması yanlış, pvsk dan kaynaklanan zor kullanma yetkisini kullanıp yere yatırıp ters kelepçeyle karakola götüreceksin, tokat atmak yanlış. Öteki taraftan polis haklı vatandaş diye de her orospu çocuğuna beyefendi gibi davranırsa bu işi yapamaz. Kardeşim ve kuzenim polis çok iyi bilirim bu olayları.
  2 -2 ... shizi
 6. 6.
  sebebi ne olursa olsun, birisi benim yanımda babama tokat atacak, allah yarattı demem saldırırım. Polis olabilirsin, adamı zorla karakola da götürebilirsin. ancak bu zorlamanın içine şiddet giremez. herkes haddini bilecek. sınavı kazanıp üniforma ve silah sahibi oldun diye vatandaşa tokat atma yetkisine sahip olamazsın. kimse bu yetkiye sahip olamaz.
  6 -2 ... hodri meydan 89
 7. 7.
  Polise tokat vurduğu anda içimin yağları eridi. Hak etmiş polis.
  7 -4 ... oloji
 8. 8.
  oruç hepsinin kafasına vurmuş. olur böyle ramazanda normal.
  3 -1 ... gazeloglu
 9. 9.
  milletini korumaya yeminli polisin yaptığı hareket ne diyeyim ki ülkede hiçbir şey normal değil ki arkadaş ne diyeyim ben.
  2 -1 ... kacindelivar
 10. 10.
  babasını korumaya çalışan gençtir. içinden gelmiştir.
  ha adamın suçu yok mu? var tabii. fakat gel gelelim ki, "üniforma+rozet=şiddet" değildir. polisin gençliğine verip, aşağı yukarı aynı yaşlarda olan diğer adamı cezalandıracaklar. yazık.
  2 -1 ... fatyh