1. 1.
  Babasının aslan parcasını bağlacan bi köşeye vurucan götüne şaplağı o olucak.
  Ruh hastası pislik.
  Kızlar herkese verin bu enayiye vermeyin, gördüğünüz gibi şakınlıktan ne yapacagını bilmiyor.
  57 -46 ... mizahtananlayanhatun
 2. 2.
  sekse bakış açınız acınası çoğunuzun. eliniz nasır tutsun e mi.
  31 -13 ... bendekalanlar
 3. 3.
  bir kadının cinsellik yaşamasını bu denli dramatize etmenin mantığını anlamıyorum. sanki kızı öldürdü, alt tarafı seks bu. bu kadar durumu yüceltmek asıl tacizleri, tecavüzleri doğuruyor.

  iyi o zaman babası işçi olan kızlar seks yapmasın madem. babası para gönderiyor çünkü.
  31 -10 ... kultursuz burjuva
 4. 4.
  yalnız şaka maka arkadaş durumu iyi anlatıp özetlemiş. genç kızlar (özellikle de ünifersite okuyanları) iffetli olsalar iyi olur, evet.
  23 -27 ... hey brother
 5. 5.
  Babasının prensesini leylekler mi getirdi amk?
  32 -2 ... italyann
 6. 6.
  sonra biz neden elimizi sikiyoruz. beter olun. pornodan başınızı kaldıramayın emi.
  14 -2 ... hfadc
 7. 7.
  Umarım arkadaş gibi düşünenlerin boy boy kızları olur ve başka şehirde okumak isterler. Umarım bu "başkalarının kızı" için söylediğiniz şeyler bir gün sizinde içinizde bir ukte olur. Troll olayım derken insan olmaktan çıkıyorsunuz bambaşka bir şey oluyorsunuz.
  Kızınıza olmaz yeğeninize olur kız kardeşinize olur insan olun insan.
  28 -2 ... le roi
 8. 8.
  ayıp olaydır. sırf bundan dolayı evlenmeyeceğim. o adama bunu yapamam. evet.
  5 -5 ... anason cift elma
 9. 9.
  Bir siki gözünüzde bu kadar büyütmeyin o yüzden böyle oluyor.
  6 ... yasamasevincinikaybedengenc
 10. 10.
  trajikomiktir. yazar arkadaş onaylamadığımız bir dil kullanarak durumu anlatsa da haklıdır. doğrudur. kimin kimle sikişeceğine kimse karar veremez. fakat davulun tokmak değmemiş yeri kalmamış ama derisi sağlam atasözünü doğrulayan bu tespitle birlikte bu kızın bedenini paylaştığı adam desem adam değil erkek desem diyemem kişi dahi diyemem bir şey diyeyim en iyisi, kızın etini paylaştığı bir şey gidip de kendisi gibi arkadaşlarına derin boğaz olayını anlatabiliyor. kızımız ise gelin olurken sanki hiç bir şey yaşanmamış belki aralarında duygusal bir şey dahi yokken bir gecelik zevk için açıyor ağzını bacaklarını ama kollarına da dolu dolu altın istiyor. kimin kucakladığı belli olmayan beline altın kemer istiyor. bunlar olan şeyler.

  ha gel gelelim erkeklere. hemcinsim diye demiyorum içlerinde doğru düzgün olanı bulmak kızlar genelindeki düzgün insanı bulmak kadar zor. yani genel bir şerefsizlik var. arkadaşın dediği 160cmx70kg olan kızlar demeyeceğim ben tabii yanlış olur fakat bir meme sıkmak için sokakta göt kesecek kadar gözü dönmüş dolaşıyorlar. inanılmaz bir şekilde amsalak dolu ortam.

  ha suç kimin? suç her ikisinin de fakat yazar arkadaşın değil. elçiye zeval olmaz. anlatım yanlış da olsa göte göt demiştir bu insan. ben bu insanı savunurum çünkü sezarın hakkı sezara.

  kimse sikleyip okumaz sanmıyorum ben bile kontrol etmek için göz gezdirmiyorum bir daha ama eyyorlamam bu gadara.
  19 -4 ... yeksin