bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    babasına beslediği sevgi ve güvenden ötürü dudağından buse alan küçük kızdır.
    4 ... bioboi
  2. 2.
    yenir ama bu küçük kız, babasına olan aşkı da kıskanılmaya değer anne olarak bakılırsa duruma.
    3 -2 ... aristocrazia
  3. 2.
    Yanlıştır sevgisini yanağından öperek göstermesi daha güzeldir bir diğer göze batan durum ise annenin kız ya da erkek cocuğunu dudağından öperek sevmesidir.
    1 -3 ... melonella
  4. 3.
    kız babası olmak ayrıcalıktır. ama " kızını dövmeyen dizini döver " lafını hatırlatırım. " zira kızın var derdin var " şeklinde bir söylemde mevcut. Yani atalarımız çok önceden görmüşler tünelin ucundaki ışığı..
    -2 ... haci minnos
  5. 4.
    Kızımdır.
    6 ... mazlumu getirin bana
  6. 5.
    benim babam toyota gibi adam diyen çocuktur.
    1 ... cileksultan
  7. 6.
    enee benim lan bu.
    küçük değilim hatta dana kadar oldum ama kucağına da otururum dudağından da öperim.
    lisede beni arkadaşlarımın içinde öpüp 2 ay dalga geçilmeme sebep olsa da yine öperim.
    2 -3 ... satilik kalpler sehrinden
  8. 7.
    ilerde öpeceği erkeklerden ve çekeceği acılardan haberi olmayan küçük kızdır.
    ... biribiri
  9. 8.
    ileri yaşlarda yapılması pek hoş olacağını sanmıyorum ama küçükken sevgisini ifade amaçlı böyle bir uygulama kızlarına aşılanabilir oda biricik kocasına bu şekilde sevgisini belli edebilir.
    1 -1 ... neleda
  10. 9.
    büyüyüp de babası öldüğünde "ah yaşasaydı da ayağından öpseydim" diyen kızdır.*
    5 ... mavi44