1. 1.
    Babasını kaybeden erkekten farkı yoktur. Daha çok güven duygusuna sahip olan daha çok sevgiye bağlı insanlardır aynı zamanda.

Üstteki orospu çocuğu ise yorumsuz.
    15 -1 ... keyf kahyasi
  2. 2.
    başlığı açan orospu evladından daha insan olduğu aşikar.
    12 -1 ... praaven
  3. 3.
    Sanaldan sövmem ama bu yazan yakınımda olsa çok acayip şeyler yapardım.
    6 ... ktm li aynasiz
  4. 4.
    babasının patlak prezervatifle dünyaya getirdiği orospu ağızlı birinin "orospu" diye yaftaladığı karaktersiz beyanıdır.

defol lan bu sözlükten !
    4 ... he gulum he he de gitsin
  5. 5.
    babasını bilmeyen tipleri rahatsız eden kızlardır.

edit: benden de rahatsız olmuşlar.
    2 -3 ... kel sarman
  6. 6.
    Sen hiç babanın kaybettin mi oç.
    2 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Kimseye babanı kaybeder de görürsün diye dua etmek istemiyorum. Ama insanlar sınırlarını zorluyor gerçekten.
    Bildiğim bütün kızlar güven konusunda çok sağlam insanlardı.
    Hayatta diğer insanlardan güçlü olmak durumunda kızlardır.ben kaybetsem kendimi de kaybederdim.
    5 ... bright future
  8. 8.
    Acısını yaşamasına bile fırsat verilmez çoğunun. Ailesini korumak görevi ona düşer çünkü dik durmak zorundadır. Rahat kızlar değillerdir, tam tersi daha cok sorumluluk binmistir sirtlarina. Erken yaşta olgunlaşmak zorunda kalırlar. Bekarken ayrı, evliyken ayrı sorunları olur. Velhasilkelam Trollüğünüze alet olacak kızlar degillerdir. Gidin kendinize başka malzeme bulun.
    2 ... felisdomesticus
  9. 9.
    büyük travmayı bir nebze atlattıktan sonra onlar hakkında hoş anılardan bahsedip gözleri dolan kızlardır.

anne babanın kaybı, muhtemelen hepimizin bir gün edineceği bir tecrübe. o yüzden onları üzmeyin arkadaşlar, onlar için dünyadaki en değerli varlıklar bizleriz. bunun kıymetini bilmemiz lazım. umarım bu konuda hiçbir pişmanlığımız olmaz.
    1 ... erkanka