1. 1.
    babası tarafından dövülerek öldürülen mertcan
    Bir insanın bir diğer insanın hayatını karartmasını ona son vermesini geçtim bunu evladına yapması nasıl bir canavarlık nasıl bir allahsız kitapsızlık. Senin elinde çocugunun kanı var sen nasıl bir şerefe haysiyete vicdana sahipsin. Allah belanı versin seni doğuran ananın suratına tüküreyim. Geberme,sürün.

'Mertcan' gökyüzüne bakıyorum seni görüyorum senin yaralarından öpüyorum, melekler seni iyileştirsin benim güzel çocuğum..
    47 -3 ... corli
  2. 2.
    az önce babanesini dinledim haberlerde. içim yandı yüreğim sızladı. dersini yapamadı diye dövmekten öldürülür mü bir çocuk? nasıl bir vicdandır bu. demir sopayla kendi öz çocuğunu dövmek nedir? hiç mi vicdan hiç mi allah korkusu yok bunda? daha önceden oğlunu dövdüğü için cezaevine girmiş bir de. neden bu devlet bu çocuğu koruma altına almadı? hata kimde? nasıl bir vicdan bu.
    22 -2 ... rshanina
  3. 3.
    bir çocuğa kalkan elin bahanesi olamaz...

o bir çocuk...
    14 ... uzay muhtari
  4. 4.
    Orospu cocuğu seni bir denk getirsem görürsün dayak nası atılır ahh ah.
    12 -1 ... flat head
  5. 5.
    ogretmeninden annesine, babanesine kadar pek cok kisinin olumunde sorumlu oldugu cocuktur.
    13 ... peder
  6. 6.
    Ne kadar zalim orospu çocuğu varsa umarım kendileri gibi zalimlere denk gelip acı içinde geberir.
    11 ... kurtcebe noyan
  7. 7.
    6 yaşında bir çocuğu babası ders çalışmıyor ye döverek öldürüyor.

Dilerim hapishanede bu pisliği de eziyet ede ede gebertirler. benim bu saatten sonra adalet anlayışım bu.
    20 -3 ... yasak merve
  8. 8.
    Bırak anne baba olmayı herhangi bir çocuk düşüp bir yerini acıtınca bile insan olanın yüreği sızlar. Bu Nasıl bir zalimliktir? Kuzum benim kimbilir Nasıl korktu, ne kadar canı acıdı? Çok büyük acı. Sebep olanın aldığı her nefes haramdır bu vakitten sonra. Bir tane de kendi kafasına sıksın.
    12 ... sodomlu
  9. 9.
    Babasininda dövülerek öldürülmesi gerekir.
    9 ... lidyanetya
  10. 10.
    Babalar ikiye ayrılır:
    1- adam babalar
    2- baba müsveddeleri.

Mertcan'ın babası, baba müsveddesi grubuna dahildir, Mertcan ise, talihsiz çocuklar grubuna.

insan olmayı başarmadan çiftleşip, çocuk ziyanı yapan ebeveynler, hem kanunlar hem de toplum tarafından en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

Diyeceğim bu kadardır!
    14 -2 ... zeytinyagli dolma kalem