bugün

babasına beslediği sevgi ve güvenden ötürü dudağından buse alan küçük kızdır.
yenir ama bu küçük kız, babasına olan aşkı da kıskanılmaya değer anne olarak bakılırsa duruma.
Yanlıştır sevgisini yanağından öperek göstermesi daha güzeldir bir diğer göze batan durum ise annenin kız ya da erkek cocuğunu dudağından öperek sevmesidir.
kız babası olmak ayrıcalıktır. ama " kızını dövmeyen dizini döver " lafını hatırlatırım. " zira kızın var derdin var " şeklinde bir söylemde mevcut. Yani atalarımız çok önceden görmüşler tünelin ucundaki ışığı..
Kızımdır.
benim babam toyota gibi adam diyen çocuktur.
enee benim lan bu.
küçük değilim hatta dana kadar oldum ama kucağına da otururum dudağından da öperim.
lisede beni arkadaşlarımın içinde öpüp 2 ay dalga geçilmeme sebep olsa da yine öperim.
ilerde öpeceği erkeklerden ve çekeceği acılardan haberi olmayan küçük kızdır.
ileri yaşlarda yapılması pek hoş olacağını sanmıyorum ama küçükken sevgisini ifade amaçlı böyle bir uygulama kızlarına aşılanabilir oda biricik kocasına bu şekilde sevgisini belli edebilir.
büyüyüp de babası öldüğünde "ah yaşasaydı da ayağından öpseydim" diyen kızdır.*
henüz sandalyeye oturduğunda ayakları yere değmeyen küçük kız çocuğunun masumca yaptığı bir şey. Tabi 10 yıl sonra bunu yapması pek olağan karşılanmayacak. Bu noktadan sonra edep girer ortama. Ayıp ayıp.
dr. dre in kızıdır. i need a doctor klibinde görüldüğü gibi.
Ilgi çekme derdinde olan a.o estabanların zoruna gitmiş kızdır.

Kısır degilsen yap bir çocuk -erkek kız farketmez- o da seni öpsün.

Ama önce liseyi bitir.

(bkz: Gene geldi tipini siktigim)
Gercekten de baba sevgisiyle buyuyodur, artniyet aramaya gerek yoktur. Ben kücükken annem az mi öperdi beni okula yollarken sabahlari. Canim anam benim.
yabanci ulkelerde cocugu dudaktan opmek falan vardir ama bence sık olmayan eylemdir. dudaktan opulecek kisi ayri yanaktan opulecek kisi. kavram karmasasi yasamayalim.
Sözlerin kifayetsiz kaldıgı yerde babasına sevgisini gösteren kızdır.
yerler o kızı. kızı geçtim bizim 3'lük delikanlıya bile öpücük ver dediğimde gözleri kısıp dudağu uzatıyor bana. felaket şirin zamanları bunlar, insan mıncırmadan duramaz.

doğumdan itibaren, dış çevrede görülen her davranış hafızaya atılıp taklit ediliyor malumunuz bebekler tarafından. ve sürekli sevgi gösterirken dudakları kullanan, "hadi bi öpücük at agu gugu" diyerek elimizi dudağımıza götüren bizler olduğumuzdan, sevgi gösterisi yapacak kadar aklı eren minikler dudağa odaklanır. heralde bunun psikanalizi budur.
onun dışında, yüze doğru yaklaşınca burnu öpen ısıran tipler var ki, topluca yerim ben bunları. şekerlikler.
en az annesini dudağından öpen erkek çocuğu kadar tatlıdır candır.
yenir.babası da kızı da.
Hiç bir art niyet aranmamalıdır.
Küçük kızın babasını daha çok sevdiğinin göstergesidir.
Tabii ki yaş ilerledikten sonra bu durum ortadan kalkar.
(bkz: elektra kompleksi)
güncel Önemli Başlıklar