bugün

Böyle bi şey yok amk ya yağmur ormanlarında mı avustralyalı aborjinlerle mi yaşıyosunuz.

Akraban yoksa üst komşun, alt komşun da mı yok.
kıyamete gidiyoruz alametin büyüğü küçüğü kalmadı.
sümer inanışına göreyse doğrudur.
Dini Bilgilendirme Platformu’nun sayfasında ise bu soruya şu şekilde cevap verilmişti:

“Babanın kendi öz kızını öperken şehvet duyması durumunda nikahının ne olacağı konusunda görüş ayrılığı vardır. Bazı mezheplere göre, babanın şehvetle kızını öpmesi ya da şehvetle ona sarılmasının nikaha bir etkisi yoktur (bkz. ibn Rüşd, Bidayetü’l-Müctehid, Mısır 1975, II, 33; ibn Kudame, el-Muğni, VII, 486; ibn Cüzey, el-Kavaninü’l-Fıkhiyye, 138). Hanefilere göre ise; babanın, kızını şehvetle öpmesi, kızına şehvetle sarılması durumunda, kızın annesi bu babaya haram olur. Ancak bu tür sonuç doğuracak tutmanın, teni tenine değerek olması, ya da altının sıcaklığını iletecek kadar ince bir örtüden olması gerekir. Kalın elbisesinden tutarak, ya da vücuduna bakıp düşünerek şehvet duymak, bu tür bir haramlık oluşturmaz. Ayrıca kızın, 9 yaşından büyük olması gerekir. Şehvet duymanın işareti, erkeğin organında bir uyanma, uyanıksa uyanışının artması, kadının da kalbinin heyecanla çarpmasıdır (Merğinani, el-Hidaye, I, 192; Mevsıli, el-ihtiyar, III, 109).”
kusma isteği uyandıran cümle.

edit: şimdi ben bu entrye eksi oy basanların hepsinin kendi öz evladına şehvet duyduğunu düşünüyorum. içimden literatüre kayıtlı olmayan küfürler saydırıyorum ya. bu da beni hiç rahatlatmıyor. şerefsiz misiniz oğlum siz?
ortadoğulu lütfen.
Doğru bir tespit. Çünkü babanın kendi kızına şehvet duyması Haram değil orospu çocukluğudur. irade dışı olmaması bir yana, eskiler bir baba kızına şehvet duyuyorsa o kız onun öz kızı olamaz derler.

Edit: entrynin üçüncü cümlesini okumaya erinen sığırları şu sözlüğe yazar yapmayın arkadaş.
Diyanetin buna verdiği cevap için eleştirilmesini anlayamıyorum.
Acı ama gerçek, bu cevap için başvurduğu dini kaynak bu.
ilk önce kaynak eleştirilmesi yapılmalı. Din diye insanları dinsizliğe sevk eden bir kaynak kullanımı var.
Bu anlayışa göre Allah ateist olandan razı olur.
Düşünsenize; huzur-u mahşer de "Allah'ım senin dinin bu diye bana bu dini verdiler ben de ret ettim" diyen insanı.
görsel
Ağ araştırmadan sallamayın bu konuyu ilk duyduğumda bende hiddetlendim sonra araştırınca olayın iç yüzünü öğrendim bu cevabı diyanet vermiştir tabi bizim millet tam bir sazan
Konu şu yavşaklar diyanete soru yöneltiyor soru aynen şu

Eğer öz kızına veya oğluna baba veya anne şehvet duyarsa nikahları düşermi

Diyanetin cevabı mezheplere göre farklıkı göstersede nikahın düşmüycegidir ve ekler dinimiz zinayı haram kılmış ve ensest ilişkiyi haram kılmıştır

Tabi bu soru soranlar alladı Pulladı size tutturdu
Diyanet olanı fark etti ve kamuoyunu bilgilendirdi bu soruyu ve röportajı yapıp sunan gündem bilmem ne diye gazeteyi mahkemeye verdi kendilerinde internet bir gazetedir
Mahkeme kararıyla gazete kapatıldı

Aynı gazete isim değiştirip bu sefer şöyle bir soru sordu
9 yaşındaki çocuk anne olabilirmi

Diyanet tıbbi terimlerle cevap verdi evet olabilir fakat dinimiz bir kız çocuğunun blug çağını geçmeden evlenmesinden yana değil ve yasaklamıştır

Peki bunlar ne yaptı önceden deneyimli olduklarından ve diyanetin dava açacağını bildiklerinden
Haberi ikiye böldü öyle bir yerde kestiki haberin sonunda diyanet 9 yaşındaki kız anne olabilir ve altına haberin devamı geliyor yazdı yarım saat sonra devamını verdi
Tabi bizim sazanlar yine atladı haberin devamını okumadan diyanet linç gazete istediğine ulaştı diyanet dava açsada bişey çıkmadı

Tamam bu adamlar bazı skandallara imza atıyor ama o kadar da salak değiller dünyanın en genç annesi yazın internete ne çıkıyor görün adam tıbben mümkün dedi olay nereye vardı

Sazan olmayın.
görsel
o babayı ve onun bütün soyunu kurutmak gerekir.
Bu düşünce Arap ürünüdür türk değil. Allah belanızı versin.
işte bunları almanya'da falan da okuyolar ondan sonra da sağ alman partileri "Müslümanlar sapıktır " diyo gidip onlara oy veriyolar. Bundestag da bayaa sağcı oturuyo artık.

Birilerinin bu sapıklara bi dur demesi gerekiyo.
islamcıların yıllardır savunduğu argümanlardan birisidir. bunlar insanlığın doğası ile çelişirler, mide bulandırırlar, medeniyet çizgisinden saparlar. genellikle orta doğuda yaşarlar.

lakin medeniyet görmüş, batılı modern müslümanlar ile bunların hiçbir alakası yoktur.
Böyle iğrenç bir soruya hiç cevap vermemeleri gerekiyordu. Mal diyanette ciddiye alıp bu soruya mal gibi bir yanıt vermiştir. Öz anne öz baba çocuğuna şehvet duyacak kadar sapıksa aralarındaki nikahın düşüp düşmediğinin ne önemi var? Nikaha gelene kadar böyle iğrenç bir olayın dinde yeri var mı ilk onu sorsalarmış keşke. O. çocukları.
Yani? Tövbe tövbe..
Orospu çocuğu söylemi, nerde olsa tanırım.
(bkz: canavarca hisler)
ulan orospu çocuğu hiç olur mu lan öyle şey. sizi insan yerine koyanın allah belasını versin.
oğlum bu nasıl başlık lan vicdansızlar.
sende az ibne değilsin mikser gibi karıştırıyon ortalığı.
şimdi siler entryi, sana çakar başlığı...
linkide şuraya bırakak.

https://sputniknews.com.t...ram-degil-1020089027.html
Sokakta sarılan çift görünce rahatsız olanlar şundan rahatsız olmuyor.
diyanet zırvalarından sadece biridir. bunlar kızlarının bir erkekle sevgili olmasına fahişelik derler ama kendi kızlarından tahrik olurlar... dincilerden ancak böyle iğrenç şeyler çıkar. akılları taşıdıkları çükten daha küçük. istiklal mahkemeleri bunların hakkından iyi geliyordu. ah ulan ya.. bu çağ namertlerin, şerefsizlerin ve puştların çağı resmen. bir insan kendi kızından nasıl tahrik olabilir? düşündükçe çıldıracakmış gibi oluyorum. bunları dövsen bela içlerinden geçsen zina.

peki bu sapıkların zırvalamasının nedenleri nedir?
(bkz: aşağılık kompleksi)
(bkz: elektra kompleksi)
(bkz: oneitis sendromu)
(bkz: üstünlük kompleksi)
(bkz: empati eksikliği)
(bkz: korku)
(bkz: inanç)
(bkz: patriyarka)
güncel Önemli Başlıklar