bugün

işin tuhaf tarafı benim trip atmam gerekirken lafı evirip çevirip kendisini haklı göstererek trip atıyor.

Ne kadar müthiş bir baba..
çekilmez olur. evet.
annenin terlik atmasından daha etkilidir.
Çok boktan bir durumdur. Hani kadınlarda ay başı olayı vardır ya gergin hassas olurlar yok yalan o. Asıl erkeklerde var ay başı sendromu ya da sadece babamda bilmiyorum artık. Bi anda adama bir haller oluyor bi nazlar bi tripler bu nedir ya. Hemen surat yapmaya başlar yaptığı suratı herkes görebilsin diye de evin içinde mal mal dolaşır.
Birde duygu sömürüsü yapılır. Efenim ben içki kumar oynamadım kötü yola dusermedin. Yemedi içmedim çocuklarıma verdim. Yok söyle yok böyle.
Yahu belki 500 kere dinlediğim şarkıyı yeni duymuş, gel dedi bi şarkı dinletem dedi. Taam dedim. Bi baktım şarkı ben yoruldum hayat. Zaten sevmiyorum 500 kere dinlememe rağmen. Baba dedim ben bunu dinledim. Olsun bi daha dinle dedi. Ona da eyvallah dedik. Şarkı bitti kalktı sitemli sitemli dinlediğin için teşekkür ederim dedi. Baba dedim herkes bunu dinliyor zaten bıktım dedim. Lafa bak lafa, ama ben ilk kez dinlettim.

Arkadaş babamı çok seviyorum. Ama işim başımdan aşkın zaten böyle şeyleri kaldıramıyorum artık. Konuşmuyor şimdi bi de geçiştiriyor sürekli.

Cidden saçma sapan bi durum.
hiç çekilmiyo gerçekten.
evdeki ergen benim ben ben ben.
işte bu triplerin hasıdır , alasıdır .
Yakışmayan davranıştır. Dağ gibi adam trip mi atarmış yahu? Anne filan atar da babaya gitmez o trip arkadaş.
Dünyanın en tatlı yavru dogosunu getirdim dün eve, trip attığı yetmiyormuş gibi eve gelmedi o köpek evden çıkmadan girmem diye. Halbuki çokta severdi köpekleri. Halleri var demek ki..
Bana her dakika yapılandır.
Konu en çok 1985 yılında niye telefonumu açmadın olup bayramlarda aramamak, sormak, ziyaret etmemek extra trip yemek demektir.

Edit:Siz siz olun dakika başı bıktırana dek babanızı arayın.
Edit: Kedimin ilaçlarını ona aldırdım diye faceye dert yanmış var mı böyle bişi.
belli bir yaşa geldiğinizde babanızın size kızmak, bağırmak ve sizi aşağılamak yerine demek istediklerini içine atıp “tamam oğlum tamam” diye tepki vermesi. bu aralar sık sık başıma gelen durumdur ayrıca.
Dövme yaptırdım diye 3 gündür yüzüme bakmıyor , eskiden olsaydı sikerdi belamı buna razıyım ben.
Yok ki. Olsada atsa keşke. Vefat etmesi birşey.