bugün

sözde baba olup, onca yıllık babalık hayatında hiçbir bok becerememiş sadece karın doyurarak kendini bir bok yapamadığı için evlatlarım için çabaladım diyerek sahtekar bahanelerin ardına sığınan aslında beceriksiz vasıfsız bir insan olduğunu gizleme amacı olan ve hasbelkader emekli olup güvence parası ile yaşayarak sahtekar bir insan olarak ölüp gidecek olan işçi emeklisi babadan acayip utanarak yaşamaktır.

düşünsenize adam işçi emeklisi öğretmen soruyor baban ne iş yapıyor cam fabrikasında heheh diyemezsin çok öğretmenlik yaptım ben eskiden a.ına koyiyim piçliğine soruyordum çocuklar gerçekleri farketsin diye. kızlar lisede yavşardı bana hepsi mini etekli keşke babam da sizin gibi olsaydı derlerdi pembe badi giyerlerdi gömlek altına siyah sütyen bir de. ne diyim ki.

allah çalışmayana hiçbir bok vermez. öyle sabaha kadar allah ım para ver para ver dersen bi bok vermez. çalışana verilir rızk.
babanın "hap yap para kap" işlerle uğraşıp kolay yoldan zengin olmasından utanmamaktan daha feci bir durumdur.
utanılmayacak gibi değildir. baban ın fazla okumamış bir aileden geldiğini, iyi eğitim almadığını, it gibi eşek gibi çalıştığını gösterir. hayatı boyunca tatile bir akdenize bile gitmemiştir, sofra adabını bilmez, alkol içmeyi bilmez, annene sürprizler yapmayı bilmez, giyinmeyi bile bilmez. hayat felsefesi yoktur. kariyer desen yakınından geçmez. çünkü baban bunu tercih etmiştir. böyle bir ülke de doğmayı, fakir bir babadan olmayı, fakir olmayı (!) iyi eğitim almamayı. evet evet böyle yapmıştır baban. yazıklar olsun ona. ayakları da kokuyordur.
yanlıştır. devlet işçileri çok deli para kazanıyo. memurlardan bile fazla.
siktir git sıç da bokundan utan dedirten başlıktır. olabilir efendim. arada olur öyle.
Babam karayollarından işçi emeklisi 3.700 tl emekli maaşı alıyor.

Siz sikimin bilmemne müdürü olup ofislerde akşam 10'lara kadar bir ton mobbing le 1000tl ye talim edin elit insanlar.