bugün

baba'nın her hangi bir online oyunda bir veya üçüncülük arasında bulunması durumu.geçenlerde ofise gideyim dedim, pek fazla gitmezdim ki baktım babam brickshooter isimli oyunu oynuyor.baktım puani milyonları bulmuş, girdim highscore listesine baktım 3. şaşırdım tabii hiçte bahsetmiyor.baba ne iş başa oynuyosun dediğimde -yok lan çılgın bi ispanyol var geçemedim ipneyi. diye sıradan bir cevap aldım.babam gibi ciddi bir adamın, böyle oyunlarla uğraştığına inanamıyorum.
bizim yaşlarımızdayken, büyük ihtimalle televizyondan bile bir yerde bihaber olan babanın azmedip* bizim seviyemize ulaşma çabasıdır, başarısıdır. zira benim babamın superonline'daki okey oyununda üstüne tanımam.
mynet tavlada babamın üstüne tanımam. adam yerlerde sürünen hesabı almış binlerce puanla göklere çıkarmış.
evde iki bilgisayar bulundurma sebeplerinin basında gelen durum*
eğer oynadığı oyun ogame ise harçlık istemenin formatıda değişecektir.örneklemek gerekirse;

-baba 5000 döteryum versene filo bascam
-lan daha dün vermiştim ya naptın o kadar dötü??hay dötünede metalinede al al hadi gözüm görmesin..
yok eğer knight online,ultima işlerine bulaştıysa tez zamanda aletin kablosu saklanmalı,evin refahı açısından adsl kapattırılmalı,"baba bırak oyunuda işlerine bak" denip geçmiş yılların acısı çok pis çıkarılmalıdır.