1. 20.
  (bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
  haydi bir insan troll olmaya karar verir de trollüğün de bir sınırı olur hadi. bu rezil başlıkta hale burada duruyorsa demek ki buraların çivisi çıkmış.
  2 ... dirilis yarinlara kaldi
 2. 19.
  Bu konu hakkında daha dün şöyle söylemiştim. Kanı bozuklar artıyor;

  (#38859306)
  ... ba ba ba black aquila
 3. 18.
  (bkz: donuzla geç)
  ... ecinni
 4. 17.
  Sapikca dusuncelerin entry e dokulmus hali, yazar ne demek istemis, ne anlatmak istemis, var olan bir durumu mu yoksa fantezileri mi, her ikisi icin de cok igrenc dusunceler, tez zaman da bu dusuncenden arinman dilegiyle, nasil dusunebilirsin bunu kendi Oz kizina.
  ... pipisiyle oynayan ergen
 5. 16.
  şaire küfür etme demişler şair bu kadar orospu çocuğunu küfretmeden nasıl anlatıyım diye cevap vermiş. başlık aklıma bunu getirdi. yukarda piçin biri de saygı duymak lazım demiş. umarım kızın yoktur.
  4 -2 ... napakyanii
 6. 15.
  insaniyet adına mide bulandırıcı bir durumdur. Hiçbir dinle bağdaşmaz.
  1 -1 ... merrick
 7. 14.
  Bundan büyük zevk duyuyor olabilir diyen amın oğlunun inşallah ileride kızının olmasını ve bu yazdığının yüzüne tokat gibi çarpmasını umuyorum.Ama o kadar rahat yazmış ki sanırım götten veren bir ibne!
  12 -4 ... ferro
 8. 13.
  cinsel ilişkiye girmesi değil ona tecavüz etmesi. tecavüzcülerin seçici bir yanı yoktur, kendi kızına da bunu yapar başkasının kızına da yapar. o yüzden bu tür insanlar direk tedavi altına alınmalı ve toplumdan tecrit edilmeli. biri tecavüzcü olunca baba olunca bu özelliği kaybetmiyor. baba olması bir şeyi değiştirmiyor. yani birine tecavüz edip çocuk doğsa o adam da baba olmuş olmuyor mu bu mantıkla?
  1 -4 ... crux ansata
 9. 12.
  bazı şeylerin şakası olmaz.

  üstelik ülkemizde bu kadar yaygınken ve insanların bu konuda çok kötü tecrübeleri varken.

  her gün kızına tecavüz eden bir babanın olduğu haberleri görmeseydik ve bunların sadece haberlere çıkanlar, bundan çok daha fazlasının gizlice devam ettiğini bilmeseydik ensestin mizahı olabilirdi, hatta iki tarafın da rızası varsa şahsen beni ilgilendirmezdi bile fakat şu şartlar altında şakası bile yapılmaz.
  7 -6 ... gold tab gibson
 10. 11.
  Şerefsizliğin, orospu çocukluğunun göstergesidir, iğrençliktir.
  1 ... rock is my life style