1. 1.
  babanın elini kana bulama sebebidir.

  şeytan dürtmüş de yapmışsanız..

  ancak 'sigaramın dumanına sarsam saklasam seni babacım' diyerek affolma şansınızı deneyebilirsiniz..

  ya da siz en iyisi kendinizi sigaranın dumanına saklayın..
  2 ... sneeze
 2. 2.
  herhalde dünyada son insandır "baba"; karşısında sigara tüttürülecek. kanun gibi olmuş, neredeyse anayasanın değiştirilmesi teklif dahi edilemeyecek maddelerinden olmuş bu durum. ana, abla, abi, hala, dayı, teyze vs. herbirinin yanında içersiniz sigarayı ama babanın karşısında sıkar biraz. istisnalar elbette olacaktır; "ben içiyorum, hatta kendisinden otlanıyorum" diyenler. olabilir, babasından çocuk sahibi olan da var. bu senin seçilmiş insan olduğunu göstermez.

  geçenlerde bende bir deneyeyim dedim, bakalım pederin karşısında sigara içince ne oluyormuş. oturdum çekyata, babamın bulunduğu çekyatın karşısında olan hani. çıkardım cebimden kısa winstonu ve sigaradan aldığım ilk fırtla söndürme karizmasını yaşamak adına kibritle yaktım. o da ne lan? ressmenn içiyordum pederin karşısında sigarayı. ama peder ne hikmetse sikine bile takmıyordu bu durumu. zaten takamazdı da..

  neticede babam uyanmadı, hemde sigara bitene kadar. kokudan olacak ki; horlaması daha da bir brutalleşti. babanın karşısında sigara içme adına ilk deneyimim bir hayal kırıklığından ibaretti.
  3 ... vurursa gol olur
 3. 3.
  ilk başlarda ciddi g.t isteyen bir durum olsa da babanın bu duruma alışması sonucunda rahat yapılacak olan durum lakin siz siz olun denemeyin yapmayın hatta bırak sigara içme arkadaşım. *
  1 ... giordanobruno
 4. 4.
  ulu ortalık yerde bir kadını taciz edip tekme tokat linç edilmekten daha beter bir durumun ilk kıvılcımını başlatmaktır.
  ... eses taraftari porsuk canavari
 5. 5.
  birde baba sigara içmiyorsa ve babanın adıda yusufsa bırak karşısında sigara içmeyi, normalde kullandığını öğrense patlayacağın patlamakla kalmayıp küllerinden eser kalmayacak durumdur.**
  1 ... opps
 6. 6.
  (bkz: babayla beraber rakı mangal faslı yapmak)

  (bkz: olsa da yesek)

  (bkz: canım babam)
  ... pothead
 7. 7.
  dayının karşısında içmekten daha zordur.
  ... isendrow
 8. 8.
  liberalizmi aşmış babanın sürrealist oğlunun gerçekleştireceği eylem.
  ... mirliva
 9. 9.
  saygısızlıktır.

  sigara ile saygı mı olur diyebiliriz ama onunla da göstermezsen neyle göstereceksin saygını?
  1 ... xargn
 10. 10.
  bazı babalar için sorun olmayacak hede.. örnek vermek gerekirse babam.. saygıyı bu zıkkımla göstereceksen hiç gösterme demişliği vardır..
  -1 ... pandahayvani