1. 1.
    boş şekilde etrafa bakmaya sebep olan şeydir. bir kalp krizi ikincisi kanser. yakınınızda bu ikisinden biri olduğu vakit inanamayacağınız hastalıklardır. neden biz, nasıl olur, ben bunu hep tv'de duyardım ki diye şaşırırsınız. insanın başına geleceğini tahmin etmediği iki bela işte.

özetle babalarımız kilolu insanlardır, spor yapmaz eski nesil. bu yazıyı okuyan babasını bir doktora göstersin eminim aranızda babası tehlikede olan vardır zira çok yaygın. erken teşhis ile o damar tıkanıklığı ilaçla açılıyor biz geç kaldık siz kalmayın.
    6 ... pekis sinici
  2. 2.
    Allah kimseye göstermesin efendim. Babalarımız mutlu mesut yaşamaya, kendi hallerinde eğlenmeye devam etsinler. Bir yerlerde aklımıza geldiklerinde, iyi ve mutlu olduklarını hep bilelim.

Tanım: elem bir olaydır, sigara, sağlıksız beslenme ve stres en önemli nedenleridir.
    3 ... isaacbatton
  3. 3.
    iki defa bypass olan babamın sürekli yaşadığı hadise.
    ilk krizinde çok kötü zamanlar geçirdik ailece ama sürekli sürekli olunca insan bir yerden sonra alışıyor.
    kalp krizi bizim pederde soğuk algınlığı gibi bir şey oldu.
    fenalaşıyor kalbini tutuyor hastane götürelim diyoruz, "yok yok kalp krizidir geçer" diyor amk. psikopata bağladı iyice.
    3 ... kafam bir milyon
  4. 4.
    (bkz: geçirivermesi)
    (bkz: egeli olmak)
    6 ... minik lokoli