1. 1.
    Kritik bir süreçtir, bu kibar konuşma sırasında yapılacak bir taşkınlık, yol su elektrik olarak geri gelecektir, geliyor.
    9 ... kermit
  2. 2.
    (bkz: babanin dayaktan sonra kibar konusmasi)
    3 ... aksak tirtil
  3. 3.
    muhtemelen anne tarafından "çocuk dayakla adam edilmez, nebiçim babasın, böyle yaparsan çocuğunu kaybedersin" gibi uyarılar almış, kendine hakim olmaya çalışan, psikolojisini bozmamalıyım, güzel güzel anlatmalıyım düşüncesiyle yola çıkmış ancak sinirine ve genlerine yenik düşmüş baba davranışıdır. nihayetinde o da zamanında dayakla eğitilmiştir.
    7 ... cultureshock
  4. 4.
    derin resmiyet .biraz sonra olacaklar için enerji depo etme hadisesi...
    3 ... handushka
  5. 5.
    kendi içinde telkin yumağı oluşturmuştur.-sakin olucam vurmamam lazım gibi
    aynı anda send ise:-dşüncenden caymamalısın kendin ol oğlum
    sonrası malum...
    2 -1 ... flyo
  6. 6.
    yapılacak faaliyetten önce, korkutmama çabasıdır.
    2 ... batuhanyedek
  7. 7.
    çocuğuna bak ben sana kibar kibar konuştum anlamadın imajını veren babadır. bu durumu dışarıdan izlemesi çok zevklidir. baba çocuğa "yapma yavrum, yapma evladım, pipican kime diyorum yavrum ben? " ve ardından "seni geçmişi bilmemneyaptığımın .ezevengi seni" nidaları ile çocuğun kaba etlerine gerçekleştirilerek bitirilen olaydır. dikkat ettiyseniz kaba etlerine vurdurdum babayı. şiddete karşıyım ben efendim.
    5 ... olur be
  8. 8.
    işi usulüne uygun yapma işidir. "güzellikle söyledim anlamadı, dayak son çareydi" cümlesinin eyleme geçişi..
    1 ... bocekticareti
  9. 9.
    eşeği sikmeden önce, götünü sıvazlamaya çalışan kişiyle benzer özellikler taşımak.
    2 -1 ... mysterious
  10. 10.
    sonunda serin sulardan kızgın kumlara atlamak hissi yaratan olaydır.
    1 ... sarp