1. 1.
    Erken büyümenize vesile olur. Avantaj veya asil bir durum değildir aksine travmalar ile büyümenize neden olacaktır. Babalık yapmayan babalarının amına koyayım.
    8 -1 ... sherlockholmesss
  2. 2.
    Artık pek umrumda olmayandır. Yıkıldığımız kadar yıkıldık zaten.
    4 -1 ... queen of cookie
  3. 3.
    yeni aldığınız ve demonte gelen kitaplığı nasıl yapacağınızı kendinizin keşfetmesini gerektirir. Arkanızdan bir ses komşu Mustafa abiyi çağıralım o yapar der ama siz kendiniz yaparsınız, yapmak istersiniz. Ben öyle yapmıştım, epey de zaman almıştı.
    2 ... crazy cat lady
  4. 4.
    disfonksiyonel ebeveyn derler bu tip insanlara. kendi sorunlarını ikinci plana atıp ebeveynlik rolünü üstlenemezler ve çocuklarına söz geçiremezler. bu insanların çocukları da başka babalara özenip hep içlerinde bir parça burukluk taşırlar. devamlı terk edileceklermiş gibi insanlara karşı önyargılı olurlar. o yüzden bağlanma problemi yaşarlar.
    5 ... cybernoetics
  5. 5.
    Çabuk büyürsünüz, insanları zor sever zor güvenirsiniz. Ve bir insanın “baban ne iş yapıyor” sorusuna bile cevap verememenin ezikliğini yaşarsınız. Zordur yani, ama zor da olsa elbet bir gün alışırsınız.
    7 ... roza shanina
  6. 6.
    insan arkasına baktığında, hele ki erkek adamsa, sapasağlam bir baba figürü görmek istiyor. Ama hayat istedeklerinizi vermek konusunda ne kadar bencilse, almak konusunda da bir o kadar bonkör.
    6 ... farya
  7. 7.
    Benimkinin en sevdiği eylem.
    ... potluvese
  8. 8.
    aile bütünsüzlüğünün ve manevi anlamda bir baba eksikliğinin ne felâket bir şey olduğunu daha küçük yaşlardan itibaren gösterdiği için adamı aile babası olmaya yemin ettirir. o yüzden "aile birey olmayı engelleyen ve demode olmuş bir toplumsal kurumdur" diyenlere şahsen kulak asmıyorum.
    ... oglan midir adam midir bilemem
  9. 9.
    Adam seni yoktan var etmiş taşaklarından çıkarmış daha ne yapsın.
    -1 ... fotosentezadam