1. 1.
    tabancayı verdi 2 şarşör sıktım normalde izin vermez canım babam.
    1 -6 ... laz ziya
  2. 2.
    Amı olsa koyulacak babadır.
    2 -5 ... realdeal
  3. 3.
    ak parti olmasaydı baban kimdi bilemezdin şerefsiz.
    belki hala bilemeyebilirsin. evet.
    -2 ... pillars of creation
  4. 4.
    içinde bulunduğum durum. geçen gün bağırarak kavga ettik agdhfasghdfhgdfsç. ama sonra hiçbir şey olmamış gibi yaşamımıza devam ettik hehe. yalnız kendisinde şöyle bir sorun var, takım tutar gibi parti tutuyor ve kendisine yalan söylenebileceği ihtimalini hiç aklına getirmiyor. chp'yi fena halde şeytanlaştırmış kafasında. kin ve nefret tohumları ekenleri biliyoruz. akp partinin yerine chp'nin gelmesini hiç istemiyor. böyle olan çok fazla insan var bence. o zaman buna bir çözüm bulunmalı. ak partiden daha iyi ekonomi ve siyaset bilen ama akp'lileri kızdırmayacak birileri gelmeli. nasıl olacak bilmiyorum ama bunun olması lazım. davutoğlu ve babacan var ben bir chpli olarak onlara soğuk bakmıyorum açıkçası. yoksa chp sittin sene muhalefet olarak kalacak böyle giderse. biz niye gelişmiş ülkelerdeki gibi koalisyon ile yönetilemiyoruz lan? almanya'ya bak adamlar yıllardır koalisyon ile yönetiliyor. bizde ise yumruk yumruğa birbirine giriyorlar. biraz daha medeniyet lütfen.
    2 ... anambunelan
  5. 5.
    T: siyasi görüşü ak parti tarafından olan baba.

Allah sabır versin maruz kalanlara üzücü bir durum.
    3 -3 ... helenick
  6. 6.
    Babam mezradan çıkıp ak partiden adayım dese oy vermem, çünkü bana vatanı her şeyden çok sevmeyi öğreten kendisiydi.
    4 -1 ... temirata
  7. 7.
    Ona mandalina ikram ederken, güvendik halka, inandık hakka diyin etkilenir.
    2 ... napacuhh
  8. 8.
    Öyle baba olmaz olsun.
    Ev savaş alanına dönüşür.
    4 -1 ... karton toplayan cocuk
  9. 9.
    adam olduğunu gösterir.

saygı duyunuz.
    2 -3 ... vedat minor combo
  10. 10.
    babanın ak partili olması
    1 ... zimparakagidiylaistutanpinokyo