bugün

https://twitter.com/ademm.../1228774348330295296?s=21 vallahi billahi bu video paramparça etti beni. hadi yine “suriyeli" diye ötekileyip aşağılayın. hepiniz kör, sağır, dilsiz birer şeytansınız.
Şovmen cümlesidir.
ceket alacak akp lileri sahneye alıyoruz. bakın müslüman kardeşiniz ağlıyor.
Söze gelince herkes hümanist.
sonra bizim geleneklerimizde kültürümüzde avrupadaki gibi ırkçılık yok da bilmem ne de.
insanlığını ziktiğim şebbihalar.
Bu başlığı açan yazar bi zahmet gitsin bu arkadaşı alsın evine üstüne birde beslesin bakalım.

Lafa gelince hümanist, icraate gelince de göster kendinide görelim marifetini sayın yazar ...

Hadi bakalım ...

Edit: yapamadı. Totosu yemedi. Çünkü kimse kendinden olmayanı sevmez.
Ceketsiz olmak ne demek bilmem ama babasız olmak ne demek bilirim.
Hem Ceketsiz hem babasız olmak sanırım görünmez olmak gibi bir şey.
Kimsenin el uzatmaması, kimsenin senin varlığından haberdar olmaması nasıl bir duygu hayal dahi edemiyorum.

Çocuklara dayanamam. Dili, dini, ırkı ne olursa olsun çocuk çocuktur.

Biri çocuğu bulmuş, ceket almış, Twitter'da gördüm. Üstünü örtmüşler yavrunun ama eminim içi hala bomboştur.
Umarım atlatır yaşadıklarını.
suriyeli güzellemesidir. ülkede onlarca aç çocuk var, videoları yok diye mi duyar kasmıyorsunuz?
kardeş burada başlık acacagına seni ceket almaya davet ediyorum.
ekrem imamoğlu'nun en kaliteli mağazalardan giyindiği bir dünyada şu kardeşimizin ceketsiz oluşuydu belki en büyük kıyamet alameti.
görmediniz....
Tamam o çocuğa ceket alalım ama bu çocuk neden babasız kaldı bunu sorgulamak gerekiyor.

SiYasal islamcıların hayalleri emevi camisinde namaz kılmak olan ve ortalığı kızıştırmalarını görmek gerekir.

Merhaba Silivri.
suriyeli olmayan ceket alamayan çocuklar da var.
asıl problem bu konuyu "suriyeli" sıfatı altında irdeleyen başlık sahibindedir.

ben de gideyim iskoçya'da babası öldüğü için ceket alamayan çocuk videosu bulayım.
sonra hep beraber üzülelim?

bu acının ırkla ve milletle alakası yoktur.
ak troll ler alsın ona ceketi.
buraya suriyeden gelip ekmek elden su gölden yaşayan suriyeliler neden almıyormuş?
ne zaman trene binsem iphonları ve yamyam dilleriyle bütün vagonlara yayın yapan suriyeliler görüyorum. o kadar bağıracaklarına biraz da hayır işi yapsınlar.
t.c. olmasaydı bu savaş yıllar önce bitmiş bu kadar çocuk yetim öksüz kalmamış olacaktı.
ne alakası var diyenler suriyedeki aktif savaş sahalarına bakarlarsa görürler.
Yapmayin. Ne olur cocuklara olan merhametinizi de politikayla harcamayin. Korkmus, kalbi sizlayan, kirgin bir cocuk gorun karsinizda. Cocuk yahu. Bir kere de kiyaslamayin. O millettenmis bu memlekettenmis fark eder mi? Etmesin..
Gündemde en üst sıralarda olması gerekirken, dibimizde mazlumları bu hallere düşürenler varken, sırf muhalif olacağım diyerek, mezhep faşizmiyle bunları görmezden gelenlerin vicdanından korkmamız gerektiğini gösteren cümle. Yazıktır. Sana bunu yapanların, bu adamları destekleyenlerin genetiğini bozayım çocuk.