1. 1.
  Hani kucukken babamizi hep cok akilli zannederdik, hic parasi bitmez gibi falan gelirdi. halbuki alakasi yokmus. bilgi dagarcigimizin azligindan sebep onlari cok akilli zannediyormusuz. 1 gofretle dunyalar bizim oldugu icin hic parasi bitmez saniyormusuz.

  Teknoloji, son zamanlar hemen hemen herkesin zihnini zorlar oldu. vaktiyle sms atmanin bile mucize gibi geldigi iletisim cihaziyla artik anlik goruntuler falan kaydedip yolluyoruz. e simdi mevcut duzene alismis aile babasina bu durum biraz agir geliyor. Vaktiyle yakin gozlugunu takip, 2 ye uzun basip beni arayan babam, artik whatsapp tan lokasyon falan gonderme derdine dusuyor hahaha kiyamam ya. En sikayetci oldugu konuysa telefonun sarjinin surekli bitmesi. hatta o kadar ki aleti aptal olmakla sucluyor. tabi dag gibi adam gozumun onunde candy crush oynamak icin debelenirken, ben mevcut saygimi yitiriyorum.

  Be adam git kahvede batak oyna! hadi olmadi iddaa, at yarisi kovala! ne isine senin 4square mis, gprs mis!
  2 ... 3vaktekadar4
 2. 2.
  teknoloji manyağı bir babaysa elinden düşürmez hele ki android kullanıyorsa markette ne kadar ıvır zıvır uygulama var hepsini indirir ve aile bireylerine teker teker uygulamalarla yaptıklarını paylaşır bir süre sonra sinir bozar ama kendisi çok eğlenir.
  1 ... 56k modem sesinin bestekari
 3. 3.
  iPhone yükseltmem şerefine eski iPhone4 ü babama verdim. iki üç senenin androidcisi babamdan inciler yazdığım gibi okumanızı rica ediyorum şöyle:
  bu aypona vaççapı yükledin mi sen?
  -kendisine appstore'u öğrettikten sonra-
  buna google market inmiyo mu ya ay tunus yerinden indirmeyi sevmedim sürekli ayculod ayculod diye tutturuyo her dakika nasıl yazayım ne yaptıydın sen benim şifremi?
  4 ... cortingen
 4. 4.
  bir arkadaşı eve gelecekmiş, konum atamamış adama. beni aradı nasıl oluyor diye. bi yandan konuşuyor bi yandan da tarif ediyordum.

  - şimdi aşağıdaki ataça tıkla.
  + tıkladımm..
  - alt sırada ortada konum var. ona bas..
  + ortadaki mi?
  - evet, bas paylaşacak zaten.
  + bastımmm. olduuuu (sevinir)
  - çok şükürrr eline sağlıkk..
  + hahah!! şimdi dur bi seni arayayım.
  - baba konuşuyoruz ya!! *
  + aaa doğruu..
  1 ... nammu