1. 1.
  http://www.haberturk.com/...si-3-katina-cikti-1853058

  bu artış git gide insanların eşlerine bile güveninin kalmadığını göstermekte.
  6 -2 ... hatake kakashi
 2. 2.
  haber linkinde bahsedilmemiş gerçi ama sağlık sektöründe çalışan biri olarak asıl sıkıntının yaptırılan o testlerin üçte birinin, babanın şüphesini doğrular nitelikte çıkmış olmasından bahsetmek istiyorum.

  yani yaptırılan her üç testten birinin sonucuna göre çocuk babaya ait değil.
  10 -1 ... ecinni
 3. 3.
  bunlar düzenin yanlışlığından ve insan doğasına aykırı olmasından kaynaklanmaktadır. çekirdek aile kapitalizmin dayatmasıdır, ataerkil bu düzen yıkılmalı, toplumlar anaerkil düzene geçerek, mesleki örgütlenmeler şeklinde tekrar yapılandırılmalıdır.
  2 -3 ... ibni maymun
 4. 4.
  (bkz: kadınların şeytan olması)

  kimse kusura bakmasın.
  8 -3 ... jimmy tudeski
 5. 5.
  Ülkemdeki ahlak yozlaşmasının en net halidir. 3 kat artmış, peki çıkan sonuçlar nedir? Bununda cevabını verin. Gündüz kuşağında yayınlanan programlardaki ahlaksız olaylar, hali ile herkesi kuşkulandırıyor. Ama gel gelelim bu kuşkuların bazıları doğru çıkıyor. Toplumda çok büyük yozlaşma var, hem de bu her alanda oluyor...
  3 ... mirasss
 6. 6.
  iki yattık kalktık diye hamile kalmış ayağı yapıp benden para tırtıllamaya çalışan hostes gördükten sonra zaten güvenmediğim kadınlara güvenimi komple yitirdim.

  Buna ilave olarak yine zamanında yatıp kalktığım hatun beni arayıp cinsel hayatımı soruyor, merak ediyormuş. Senin manştan yok muydu diyorum var diyor, e mutsuzsun heralde diyorum aslında mutsuz da sayılmam diyor. Sevgilin var, belki evlencen, benim altımda kimin inlediğini neden merak ediyorsun ki?

  Annem dışında hiç bir kadına güvenmeyeceğim.
  5 -3 ... alfisti
 7. 7.
  --spoiler--

  “Biz bölümümüzde uygulamak istemiyoruz çünkü etik bulmuyoruz. inanılmaz facialar olduğunu duyuyoruz. Hekimin dikkatli olması lazım. Elleri silahlı insanlar ‘Sen bu sonucu nasıl verirsin?’ diye tehdit edebiliyor. Bunun dışında, test için gelen ailenin gözlerindeki ifadeyle baş etmek çok zor. Türkiye’de neler olduğunu gördüğümüz için bu testleri yapmıyoruz.”

  --spoiler--

  doktorun bu söyledikleri ne kadar acınılası bir halde olduğumuzun kanıtı adeta.
  4 ... piperbella
 8. 8.
  kimin kiminle nikahsız ilişki yaşadığı belli olmayınca denilen şey
  -bu çocuk hangi penisin menisi- maalesef ki böyle artık.
  3 ... motorcu11
 9. 9.
  Güvenmediğiniz biriyle niye evleniyosunuzda gidip babalık testiyle güven sarsıyosunuz diye hemcinsime sorarım. madem güvenmiyodun ne bok yemeye evlendin amk çocuğu.
  4 -5 ... sanatsalpsikopat
 10. 10.
  Zina ile ilgili yasal düzenlemelerin düşünüldüğü günümüze uygun bir haber.
  Cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve evlilik dışı ilişki mağduru birkaç çocuk haberi ile gayet güzel yol yapılır.
  ... inheritance vice