1. 1.
  http://www.haberturk.com/...si-3-katina-cikti-1853058

  bu artış git gide insanların eşlerine bile güveninin kalmadığını göstermekte.
  6 -2 ... hatake kakashi
 2. 2.
  (bkz: seni benden başka kim sikti).
  8 -3 ... betonayakkabi
 3. 3.
  Başlıkla alakası yok gibi ama şu sorunun cevabı paradokstur herkes cevaplayamaz.

  seni benden başka siken oldu mu
  1 ... mata as
 4. 4.
  haber linkinde bahsedilmemiş gerçi ama sağlık sektöründe çalışan biri olarak asıl sıkıntının yaptırılan o testlerin üçte birinin, babanın şüphesini doğrular nitelikte çıkmış olmasından bahsetmek istiyorum.

  yani yaptırılan her üç testten birinin sonucuna göre çocuk babaya ait değil.
  10 -1 ... ecinni
 5. 5.
  bunlar düzenin yanlışlığından ve insan doğasına aykırı olmasından kaynaklanmaktadır. çekirdek aile kapitalizmin dayatmasıdır, ataerkil bu düzen yıkılmalı, toplumlar anaerkil düzene geçerek, mesleki örgütlenmeler şeklinde tekrar yapılandırılmalıdır.
  2 -3 ... ibni maymun
 6. 6.
  (bkz: kadınların şeytan olması)

  kimse kusura bakmasın.
  8 -3 ... jimmy tudeski
 7. 7.
  Yerinde artıştır. Kadınlara güven olmaz zira. Sonuçlarda bir sorun çıkarsa yallah mezara feminik kezo!
  2 -2 ... agnosticus
 8. 8.
  Ülkemdeki ahlak yozlaşmasının en net halidir. 3 kat artmış, peki çıkan sonuçlar nedir? Bununda cevabını verin. Gündüz kuşağında yayınlanan programlardaki ahlaksız olaylar, hali ile herkesi kuşkulandırıyor. Ama gel gelelim bu kuşkuların bazıları doğru çıkıyor. Toplumda çok büyük yozlaşma var, hem de bu her alanda oluyor...
  3 ... mirasss
 9. 9.
  iki yattık kalktık diye hamile kalmış ayağı yapıp benden para tırtıllamaya çalışan hostes gördükten sonra zaten güvenmediğim kadınlara güvenimi komple yitirdim.

  Buna ilave olarak yine zamanında yatıp kalktığım hatun beni arayıp cinsel hayatımı soruyor, merak ediyormuş. Senin manştan yok muydu diyorum var diyor, e mutsuzsun heralde diyorum aslında mutsuz da sayılmam diyor. Sevgilin var, belki evlencen, benim altımda kimin inlediğini neden merak ediyorsun ki?

  Annem dışında hiç bir kadına güvenmeyeceğim.
  5 -3 ... alfisti
 10. 10.
  --spoiler--

  “Biz bölümümüzde uygulamak istemiyoruz çünkü etik bulmuyoruz. inanılmaz facialar olduğunu duyuyoruz. Hekimin dikkatli olması lazım. Elleri silahlı insanlar ‘Sen bu sonucu nasıl verirsin?’ diye tehdit edebiliyor. Bunun dışında, test için gelen ailenin gözlerindeki ifadeyle baş etmek çok zor. Türkiye’de neler olduğunu gördüğümüz için bu testleri yapmıyoruz.”

  --spoiler--

  doktorun bu söyledikleri ne kadar acınılası bir halde olduğumuzun kanıtı adeta.
  4 ... piperbella