1. 1.
  Bir gerçek.

  Elbette ki fikirlerini özgürce kendisi seçmeyip kendilerine dayatılan doğru-yanlışlar ile düşüncelerini idame eden farkındalık formları ile tartışmayacağım.

  Fakat bunu buraya bırakıyorum, hangisinin daha zor ve emek istediğini ve çocuğun gelişimi için mühim olduğunu düşünen olur belki
  -8 ... albay nuriyev
 2. 2.
  Hayatım boyunca yaptığım ve yapabileceğim en iyi şey baba olmaktır. Bu teze götümle gülüyorum.

  Kızım annesinden azar işittiğinde bile anne diye ağlar. Annesinin takati kalmadığı gecelerde Sabaha kadar uyusun diye kucağımda gezdiririm. Uyur. Uyanınca annesini sorar.

  Kızım için canımı vermek için bir saniye tereddüt etmem. Aynı şeyi o benim için değil annesi için yapar. Bunu bilirim. Bu gerçek benim değiştirebileceğim bir gerçek değildir. Bu gerçek beni ve kızıma olan sevgimi de bir gram değiştirmez.

  Annelik kutsaldır. Annelik bambaşkadır. Annelere saygı duyun. Annenin gölgesi de duası da yeter.
  17 -1 ... serdarsl06
 3. 3.
  Bana göre ikisi de kutsal degildir..dünyaya çocuk getiriyorsaniz onun yetismesiyle ilgileneceksiniz.ona iyi bir hayat sunmak icin yapmaniz gerekeni yapacaksiniz..zaten göreviniz olan bir seyi yaptiniz diye niye sizi kutsal görsün insanlar..
  2 ... hubel
 4. 4.
  o anki pozisyona göre üstte olan değişebilir.

  hehehee
  1 -2 ... sari limon
 5. 5.
  Baba cennetin orta kapısıdır. Hadisini şuraya koyalım.
  ... simiago
 6. 6.
  baba cennetin olsa olsa cehenneme açılan kapısıdır.

  eğer böyle bir hadis var ise, dinde istisna olmayacağı için bir babanın karısını aldatıp, evli bir kadını ayartıp alıp götürme hadisesi yaşanmamalı, yaradan tarafından engel olunmalı.

  birileri gelip allah cezasını verecek demesin pis söverim. bugün bir yerlerde hala çocuklara tecavüz edilirken camiye yardım toplayan dalyaraklar varken bana allah kitap anlatmayın.
  1 -1 ... deep house
 7. 7.
  Üstünlük diye birşey yoktur. Anne ve baba farklı görevleri vardır. Anne doğuruyor bu da onu mucizevi kılıyor. Dünyaya yeni bir can getirmek mucizedir. Babalık üstündür diyen kompleksli bir irkiktir.
  1 -3 ... merlininsakalii