bugün

Babalar hem sever hem döver.
(bkz: baba atasözü)

ara sıra babalar şakasına çok sert severler sizi vurulan yeriniz acımış olmasına rağmen beraber gülersiniz.

bazende çok sinirlenirler bağırıp çağırırlar. Şiddeti az bir tokat atarlar.

acıyan yeriniz bedeniniz değildir kalbiniz acımıştır.

yine de işin ilginç tarafı bu dayaklar aradan bir süre geçtikten ve barışıldıktan sonra tebessümle hatırlanır.
ilk okula yeni başlamıştım taso oynuyoduk mahallede yeni taşınmıştım mahalleye benim bi poşet tasomu kökmüşlerdi bende gittim hepsinin tasosunu çalıp eve kaçtım kovaladılar babam kapıyı bi açtı beni içeri aldı çocuklara tasolarını verdi bana dediki bunlardan mı kaçıon lan diye bi dövdü sonrada banyoya kilitlemişti * :D

Dipnot:Babam boksör
Geçen kafama bi tekme atmış.

Hala ağrıyo. Hafıza kaybı yaşadım yaa.
derslerim iyi değil diye ve okul birincisi olamadığım için ve babamı dolduruşa getirenler yüzünden ve ve ve... bir sürü olduğu için aklıma ilk gelen bunlar.
(bkz: olsa da yesek)
gözleriyle ve sözleriyle attığı dayaktır. benim için daha acısı olamaz.
ilkokuldayken yaptığım bi piçlik yüzünden üzerimde tabak neyim kırmıştı. Sıra tam sehpaya geliyordu ki annem durdurdu.
Siftahı bile yok.
yok.bulunamadı.
Bir babama attığm en kötü dayak değildir.
Hepsi birbirinden kötüydü ayrım yapamadım şimdi.
fiziksel acının hissettigin acizlik duygusu karsisinda bir değeri yoktur bu daha çok psikoloji üzerinde derin etkiler bırakan cok ama cok yanlis davranış.
sözle vuku bulmuştur.
(bkz: diliyle adam dövmek)
Babamdan hiç dayak yemedim. Aramız hep iyi oldu kötü notum gelince yanımda oldu "olsun oğlum düzeltirsin" dedi düzelttiğimde de en çok o takdir etti. Ben de ona hiç saygısızlık etmedim. Babalar bir başkadır valla. Yokluğunu göstermesin allah kimseye.
Dövmedi bile amk!
Ne yalan söyliyim dövmedi arada 2 3 tokat falan var işte o unutmustur ama ben hatırlıyorum büyüyünce öcümü almayi düşündüğüm zamanlar bile oldu.
güncel Önemli Başlıklar