bugün

boş iştir. hele bunu düşünerek yaşamaya devam etmek tamamen acizliktir. önceliği kendi ayakları üzerinde durmak olmayan insanın babadan, dededen gelecek mirasla da uzun süre mutlu olarak yaşayacağı muammadır.
avantaya alışmış asalak evlat düşüncesidir.

en tehlikeli insan türüdür.

bu tip hain evlatlar baba öldükten sonra da boş durmazlar. kalan mirastan en büyük payı kapabilmek için kalan aile fertlerini darman duman ederler.
anlıktır;o da hayatın kardeşim için daha iyi bir standartta yaşanmasının temennisi için.
6 yıl önce ayrıldım ailemden. dile kolay elbet.

6 yıldır babamdan tek kuruş harçlık almam. evim var, motorum var, param var.

elimde bir de altın gibi mesleğim var.
allah'ıma bin şükür olsun. dönüp demem bana ne kaldı mirastan diye. kardeşlerimin hakkıdır.

edit; peder müteahhit.
Babayı mezara defnetmişde kafa mirasa takılmıştır. Soysuz orospu çocuğu bekle de adam ölsün bi.
babadan kalacak bisey yoksa kafan rahat oluyor düşünmuyorsun hatta babadan kalacak borç varsa kafan dumanlı geziyorsun.
hangi baba???
açıkçası varlığı gibi onda var olan da sikimde değil. ha aramı düzeltsem acayip para kalır ama ben kendi şerefimi paraya satmam. en zor anımda bile eğilmedim kimseye babam da olsa fark etmez.

o yüzden sikimde olmayan düşüncedir. parası da kendi de batsın. umarım darwin onu cezalandırır.
insan annesini babasını seçemez ama kayınpederini seçebilir klişesi geldi istemsizce aklıma.
Açıkcası düşünmek beni üzüyor. Bedavaya konmak . Gta'da silah hilesi yazıp ortalığı ateşe vermek gibi birşey bu. Ayrıca sana kalabilmesi için ailenin bu dünyadan göçmesi durumu beni üzüyor .
Çok komiksin kardeş.
Hayalî bile güzel aslında , * ama baba , babayı verir bana, işte O büyük sıkıntı bende. Alllah razı olsun ki. Sayasinde ayakta kalıp mücadele ile başarı arasırada ki mesafeyi öğrenmiş oldum.
Ve bırakacağı mirasın takipçisi değilim. Kendi işim kendi kazancım yeterli.
Bu mirası büyük hazine benim için.