bugün

1. DÜNYANIN YÖRÜNGESi ROTASINI DEĞiŞTiRECEK: Baba Vanga, 2023'te Dünya'nın yörüngesinde bir şekilde bir değişiklik yaşayanacağını tahmin etti, ancak bunun detayları verilmedi.

2. BiYOLOJiK SiLAHLAR: Baba Vanga'nın ayrıca "büyük bir ülkenin" insanlar üzerinde biyolojik silah çalışmaları yapacağını ve bunun da binlerce insanın ölümüyle sonuçlanacağını öngördüğü iddia edildi.

3. GÜNEŞ TSUNAMiSi: Bulgar kahinin bir başka tahminini ise Dünya gezegeninde daha önce hiç görülmemiş bir ölçekte büyük bir Güneş fırtınasının yaşanacağı oluşturuyor.

4. LABORATUVAR BEBEKLERi: Baba Vanga’nın 2023 için son iddiasını, yasaklanacağını tahmin ettiği doğal insan doğumlarının sona ermesini içeriyor. Buna göre, hükümet liderleri tüm insan yaşamının bir laboratuvarda gerçekleştirilmesi çağrısında bulunacak.

5. NÜKLEER FELAKET: 2023 için yaptığı pek çok öngörü arasında, Baba Vanga’nın potansiyel bir nükleer santral patlaması konusunda uyardığı öne sürüldü.

görsel
görsel
görsel
işimiz kehanetçilere kaldıysa ayva'yı yedik aq *
geç ulan yerine büyücü.
Doğru olabilir. Böyle böyle tükenip gideceğiz işte.
Bilim-kurgu filmlerine dizilerine konu olacak söylemlerdir.

Ee biz zaten biliyoz bunları. Yeni bir şey yok mi ?.

Swh
dördüncü maddeyi liseden beri hayal kurarım. evde kahve yapar gibi yapay rahim cihazında bebek yapacağız güya. hatta sperme bile ihtiyaç yoktu. bilgisayara bebekte olmasını istediğimiz özellikleri girmemiz yeterliydi. bence bu teknoloji bulundu ama felaketlere sebep olabileceği için gizleniyor.