1. 8.
    Çekici falan değil uzun ilişki için daha güvenilir bir intiba bırakıyorlar aldatma potansiyeli düşük olduğu için göbekli erkek tercih edilebiliyor ve kadınlar kendini garantiye almayı sever riski sevmezler.
    1 ... balistik karizma
  2. 7.
    Avuntu. Elbette uzun boylu, geniş omuzlu, hafif kaslı, atletik ve keskin yüz hatlarına sahip erkekleri çekici buluyoruz. böyle erkek bulsak vantuzla yapışırız. Fakat biz birer Adriana mıyız? Değiliz. Peki, bu saydığım özellikteki erkeklerin toplumdaki oranı ne? Düşük. Davul bile dengi dengine. O zaman hadi bakalım karşılıklı kendimizi kandıralım. Yıkama yağlama mode on: Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer, devede de boy var di mi, kas çok çirkin duruyoğ yaağ… hı hım. dürüst olun lan yemezler bak vallahi. kadının merici de hiç çekilmiyo.
    6 ... serrano
  3. 6.
    Yav he he. Türk kızı çekici felan dinlemez. Önceden samimi olmadığı erkekle sevgili olmaz. Önce arkadaş olur sonra baktı bu iyi çocuk, Onu sevgilisi yapar. Bende her gün kırk tane kızla bakışıyorum. Hiçbiri "tanışalım mı?" teklifimi kabul etmedi. Kabul ederlerse kendilerini orospuluğa meyilli görüyorlar.
    1 -2 ... cikolatalidonut
  4. 5.
    (bkz: GÖBEKLi ERKEK ALDATILMAYI HAKEDER)
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 4.
    Öyle mi avutuyorsunuz kendinizi? he he pattizler sizi.
    3 -1 ... tomoe the youkai
  6. 3.
    bu haberleri göbekli ve cüce ereklerin gazını almak için yaptıklarını düşünüyorum.
    3 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 2.
    (bkz: yav he he)
    3 -1 ... vatanseverterorist
  8. 1.
    habere göre, 'baba vücutlu' erkekler, kaslı vücutlu erkeklere göre daha çekici kadınlar için.

bana göre mantıklı çünkü bende 'normal' doğal kadın vücudunu çok daha çekici buluyorum. diğerleri bana gerçek değilmiş gibi geliyor, hani şu çok renkli plastik çiçekler gibi, çok cafcaflı ama doğal değil.

baba vücutlu erkekler daha çekici
    5 -1 ... ra s al ghul