1. 1.
    sabah sabah cinnet geçirmeme neden olan haber.

baba taciz istismar ediyor bunu duyan anne de öyle kapıda dinliyor.

olay zonguldak'ta yaşanıyor.

https://www.mansetaydin.c...ti-anne-disarida-dinledi/
    6 -3 ... rootz
  2. 2.
    kapı kilitli ise anne ne yapsın?

kapı kilitli ise anne eşinin ya neyse burada iğrenç konuşacaktım ancak yapamayacağım. bu durumda yani kapı kilitli ise misal polisi arayabilir yani burası zonguldak komşuya söylese komşu bile bu herifi doğduğuna pişman edebilirdi.

anne bu ya nasıl bir düşünce sizi kapı kilitli ise anne ne yapsın sorusuna götürdü?
    3 -2 ... rootz
  3. 3.
    solcu, aydın ve demokrat olan şehrimizde yaşanan bir olaydır. konyacıların sessiz kaldığı başlıktır.
    5 -3 ... masklavi
  4. 4.
    Kafam kaldırmıyor artık böyle haberleri-durumları

Yaratık bunlar, insan denilen canlı bu kadar kötü olamaz.

Yani olmamalı.
    4 -1 ... keyf kahyasi
  5. 5.
    bize öğretilen bazı şeylerin tam olarak doğru olmadığını bir kez daha gösteren üzücü olaydır. anne baba olunca merhamet duygusunun daha fazla arttığı söylenir durur çocukluğumuzdan beri. demek ki insan olamadıktan sonra anne baba olmanında çok fazla etkisi olamıyor.

http://www.hurriyet.com.t...ldak-oy-dagilimi-40877181

hakikatten bayağı solcu ve aydın bir yer zonguldak. yüzde 55 diğer tarafa oy çıkmasına aldanmayın dış mihrapların oyunu onnar. şu tarz iğrençliklerde insanları sadece insani olarak değerlendirmeyi öğrendiğimiz gün engelleyebilmek adına kocaman bir adım atmış oluruz.
    7 -3 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Şerefsiz itlere komik gelen ve üzerinden espri yapılmaya çalışılan rezil olay.

(bkz: abv)
    3 -2 ... plane of wings
  7. 7.
    Sapıklığın dini imanı sağı solu yoktur,butür tipler her kesimde vardır.
    7 ... kalahari 1
  8. 8.
    Uygunsuzlugun ahlaksızlıgın bu kadarı e pes artık yani.
    ... devrim solda guzelimhdp
  9. 9.
    Neden son zamanlarda bu tarz çoluk çocuğa, öz çocuğuna veya üveyine veya bir tanıdığıa veya hiç tanımadığına... Neden bu tarz haberler sürekli duyulur oldu? insanlar ciddi manada ruhani duygularını kaybedip şeytana uymaya mı başladı? Yoksa bu tarz şeyler hep oluyordu da iletişim teknolojisinin büyük yükselişiyle birlikte daha mı fazla gözümüzün önüne gelir oldu bu tarz olaylar. Anlayamıyorum, insan neden kendi öz çocuğunun arkasında durup onu yüceltmek için uğraşmak yerine, ona cinsel saldırılarda bulunup kendi sapıkça zevkleri uğruna o çocuğun hayatını mahvetmeye çalışır? Anlayamıyorum. Aklım almıyor. Evimde beslediğim bir tane kedim var. Yahu ona bile bir çocuk gibi bakıp ilgileniyoruz. Seviyoruz, besliyoruz, ilgi gösteriyoruz.Gerçekten anlayamıyorum.
    2 ... eesrts