bugün

Sağlıkla doğsun ve büyüsün Ege Ayaz..
Tanım: Baba adayının sevimli duyurusu.
bu olayı sözlükte paylaşan bir adam henüz baba olabilecek olgunlukta değildir. doğacak çocuğa acıdım şimdi. bu babayla yaşamak zor olacaktır.
Allah analı babalı büyütsün dileklerimle okuduğum gelişme. Bir troll olarak bu konuda trollük yapanları kınıyorum.
gece gece beni mutlu eden haberdir. yazarı hiç tanımıyorum lakin heyecanı o kadar masumca ki insanın tebessüm etmemesine imkan yok.

burdan -hayırlısıyla- kırk beş sonra gelecek olan ege ayaz a kısa bir not düşeyim: sevgili bebek (oha la sevgili bebek ne)

saygıdeğer bebe hazretleri(bu şakaydı işte)

sevgili ege ayaz bir buçuk ay sonra yaşamaya ilk adımını atacaksın. nazım hikmet yaşamakla ilgili çok güzel şeyler demiş ama henüz doğmadığın için o konuya girmiyorum. inşallah allah sana mutlu ve sağlıklı bir ömür nasip eder. beşiktaşlı olursan sevinirim, olmazsan da sevinirim, hele bir doğ da...
hayırlı olsundur, hayırlı ve yetkin bir evlat olur inşallah.
Hayırlı uğurlu olsun denilmesi kişi. Eşindeki de değişikliklere hazır ol.
Hayirli evlat olsun, Allah acisini gostermesin, anali babali buyusun dileklerimi belirtmek istedigim mutlu haberdir.
Hayırlı olsundur. Umarım çocuğu düzgün yetiştirebilirsiniz. Önemli olan da budur. Ve yine umarım ki ;Sonradan baba olduğunuza da pişman olmazsınız. Eşiniz için iyi şanslar diliyorum doğumda. O sizden daha heyecanlıdır şimdilerde. Sevincinizi paylaşıyorum. Dünya pek hayırlı bir yer olmasa da.
Edit: hemde erkek... cümlesi tek beğenmediğim nokta ayrıca yazım yanlışı da var.
bu evlat artık hepimizin yeğenidir. hayırlı olsun olayıdır.

(bkz: biliyor musun benim 50 bin tane amcam var)
Allah analı babalı büyütsün , vatana millete hayırlı evlat olsun temennisini ettiğim sevindirici gelişme.
Gözün aydın! Aman napak diyen davarlar, az ötede oynayın.
teknolojiyi abartmamasini sagla yoksa benim gibi kendinden buyuklere oyun yuzunden kufur eder.
birde not duseyim kufuru ogrenir o okuldan ordan burdan takilma.
Rabbim saglikli uzun omurler nasip etsin evladina insallah... Mutlulugunuz hic bozulmasin.
Ne güzel bi haber * allah annesine ve ege ayaz bebeğe sağlıklı bir doğum nasip etsin.. inşallah ikisi de sağlıklı olurlar.. Sizin adınıza çok mutlu oldum.. Sevinciniz daim olsun.. Hep mutlu olun inşallah *

Bu tatlı klibi hediye etmek istiyorum *

https://youtu.be/mP1DPTY4Y7o..
Yaa çok tatlı. Böyle baba olacağı için sevinen insan az bulunur. Bebişin ismide harika. Bir ömür mutluluklar dilerim.
adını mustafa kemal koyasın dedirtir...
kimden peydahladin diye sordugumdur

saka saka bu fazla oldu galiba. allah celle celaluhu analı babalı büyütsün. getirin de sevelim ya.
sahipli erkeklerin kadınları daha fazla cezbettiğinin bilincinde olan beyefendinin, bu güzel hadiseyi paylaşmasıdır. kalıbımı basarım.
Allah analı babalı büyütsün, vatana millete hayırlı bir evlat nasip etsin. En güzel mutluluklardan biridir şu hayatta anne ve babalık Duygusu.
bu kirli dünyaya evlat getirememeliydin. Evlat.
allah evlat acısı göstermesin.
Çocukta düğünde oynar artık.
başkası vurmuştur.
geyiği.
inşallah ömür boyu buraya yazmam gerekmez dediğim itiraftır. allahım amin.
Yaaa Bi durun Allah askına sırada ben varım. Önce ben Olcam.
güncel Önemli Başlıklar