1. 21.
    Evlen o zaman kardeş. Bende istiyorum da evlenemem şu an iş var iş.
    1 ... beyaz baretli mehmet aga
  2. 21.
    Dünyada yapabileceğiniz en güzel yatırıma ilk adımı atmaktır. imkan varsa bir saniye beklemeyin. imkan yoksa da imkan yaratın.
    1 ... serdarsl06
  3. 20.
    biyolojik saat tik taklarının duyulmaya başlamasıdır.
    1 ... abidal
  4. 19.
    Adam gibi olamayacaksanız olmayın lütfen.
    ... valeria kandinsky
  5. 18.
    Kız babası olmakla taçlandırılan, erkek babası olmakla ben şimdi ne oldum diye sorgulanası durumdur..
    2 ... a lone man
  6. 17.
    Dünyanın en güzel duygusudur. Kızım 5 yaşında ve 5 senedir dünyada cenneti yaşıyorum.
    Allah evlat sahibi olmak isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin.
    1 ... forevergreencrocodiles
  7. 16.
    komik ama 15 yaşından beri düşürüm bunu.
    galip ihtimalle dünyada benden başka dayanağı olmayan bi varlığın bana bu durumu fazlaca hissettirecek olmasi etkiledi beni.
    ya da onunla tanışmam ön ayak oldu.
    bilmiyorum ama cidden komik.
    ... illmatic
  8. 15.
    Her zaman dünyalar güzeli bir prensesin sahibi olmak istemişimdir. Düşünsene lan, işten çıkmışsın dibine kadar yorgunsun. Kapıda ufak bir güzellik seni karşılıyor.
    1 ... schwein
  9. 14.
    Baba olmayı istemiyorum ama çocukları çok severim. Böyle 1-2 yaşında kucağa geldikleri yaş aralığı çok sevimli oluyor hergeleler. Bir de tombulsa değmeyin keyfime.
    2 -1 ... jardani jovonovich
  10. 13.
    Evlilik olayına her ne kadar çok sıcak bakamasamda çocuk sahibi olmak kesinlikle tatmak istediğim bir duygudur. Ne kadar doğru bir davranış bilmiyorum ama sırf bunun için bile evlenilebilir gibime geliyor.
    4 ... sodomlu