bugün

her şey anatomi dersinde beni leyleklerin bu dünyaya getirmediklerini öğrendikten sonra başladı.

oysa annem ve babam beni leyleklerin bu dünyaya getirdiklerini söylemişlerdi.

ya annem ve babam ya da okuldaki anatomi öğretmenim yalancı idi.

iyice araştırdım. google a yahoo ya bing e ben bu dünyaya nasıl geldim yazdım arattırdım.

siktiğimim leylek hikayesi yalanmış ve kahrolası annem orosbusu ile piç babam ise birer yalancıymış.

meğer bunlar geceleri yatak odasında beraber uyumak haricinde başka haltlarda yiyorlarmış.

ertesi gün babamın çekmecede duran tabancasını aldım. youtube dan tabancayı nasıl kullanacağımı öğretici videolar izledim.

şarjörü doldur. kurma kolunu çek. emniyeti aç . kaş göz arpacık ile nişan al ve tetiği çek.
silah kullanmasını öğrendikten sonra ise babamın karnını kurşun doldurmaya gelmişti sıra.

akşam babam işten gelince onu mutfağa çağırdım. kol böreği ve yanına kızılcık şerbeti verdim.

yemeğini yerken gittim tabancayı aldım ve belime taktım.

baba dedim son kez soruyorum ben bu dünyaya nasıl geldim. aa kızım leylekler dedik ya der demez yalancı ibne dedim ve belimden tabancayı sıyırdım.

ulan yıllardır anamı becerdin sonra suçu leyleklere attın diye bağırdım. iki tane ayaklarına o sinirle sıktım.

aman kızım kıyma bana ben senin babanım diyerek arka odaya kaçtı.

koşturdum arkasından . adiyos amigos diye bağırdım ve şarjörü karnına boşalttım.

orada kuyruğu titretti.

babamı gebertmiştim.

anamı becerdiği için değil. bana yalan söylediği için vurmuştum onu. ben vurdum. ben. ben. ben.
Ben vurdim ben vurdim sahin'i ben vurdim!

Repligini getirmistir akillara. Guldurur.
'sen anatomi dersine kadar gerçekten leylekler tarafından getirildiğine inandıysan salakmışsın be fadik, baban yerine git kendini vur' nidaları attıran durumdur.
Okudukça zaman çalan skimtrak bir hikayedir.

Zamanında baba iyi vursaydı, bunlar yazılamazdı, ama nerdeee?
Garip bir hikayedir. Kız simdi nerededir merak ettirir.
güncel Önemli Başlıklar