1. 1.
    insana yine bi gülme getiren durumdur.

hayat bu,elden ne gelir?
    2 -2 ... goodbadnotgodii
  2. 2.
    komiktir.
    2 -3 ... goodbadnotgodii
  3. 3.
    baba kalp krizi geçirirken gülerek izlemek
    1 -1 ... alpertunna
  4. 4.
    Aklımdan geçse bile gözüm doluyor istemsizce. Ailesiz hayat bombok olur buna inanıyorum. Allah kimseyi karsılık beklemeden gösterilen sevgiden, şevkatten mahrum bırakmasın. Aile başka.
    Bi kötü oldum şimdi.
    ... elimde avacado
  5. 5.
    insanın anne babasının ölümünü düşünmesi bile çok felaket hissetmesini sağlarken, annem babam ölürse diye düşünürken canınızdan can koparken sabahtan beri sol framede güya trollük olan ama her okuduğumda ciğerime saplanan ''annenin babanın gebermesi'', ''annenin gebermesi'', ''babanın kalp krizi geçirip gebermesi'', izlemek yardım etmemek gibi saçma sapan ve acı verici başlıklara maruz kalıyorum.

Bu trollük değil. Bu insanların vicdani değerlerine dokunmak. Ve çok ucuz.

Duyar kasmak istemiyorum ama bu zaten duyar da sayılmaz. Bu sözlükte annesi babası aynı anda ölmüş, annesini kaybetmiş, babasını kalp krizi geçirirken görmüş ve elinden hiçbir şey gelmemiş insanlar mutlaka vardır.

Sen şurada ''hahahaha bak Nasıl saldırıyorlar'', ''oohhh karmam ne güzel oldu, eksileyin eksileyin'' diyebilmek için insanların acılarını teker teker deşmek, bunlarla alay etmek ve bu kadar basite indirgemek hakkına sahip değilsin.

Kendinize gelin biraz ya.

Ben bu başlığa tanım yapamam. Donuzlanılan yazarın başlığını da istemiyorum.
    9 -3 ... hamile taklidi yapan panda
  6. 6.
    (bkz: pardon da orospu evladı mısınız)
    2 -1 ... sherl0ck
  7. 7.
    (bkz: trollükle orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
    4 ... kazangap
  8. 8.
    Trollük değil de orul orul orospu çocukludur.
    Yani bir kadın 150 erkekle aynı anda ilişkiye girip hepsinin sperminden tadarak bir çocuk yapsa o bile böyle başlıklar açmazdı.
    1 ... hakan yavas
  9. 9.
    3 ... judas
  10. 10.
    3 ... ustegmenin postasi