1. 1.
    https://www.sozcu.com.tr/...yatina-son-verdi-5628540/

Konya'da yaşayan iki çocuk babası bir insanın ekonomik zorluklar sebebiyle intihar ettiği iddiası. Siyasi manevra, bilerek kendini öldüren cehapeliler, dikkat çekmek için şov yapanlar. 4 kardeş için deli. intihar edenlerin ardından ölülerine bu küfürler edildi. Daha ne kadar iğrençleşebilir kişiler? Ya ben müslüman değilim ya bu garabet kitle sözümün üzerinden yıllar geçti. Hep kızdılar bana günaha girersin söyleme diye. Günaha girmemek için söylüyorum dedim ama anlatamadım. Güzelim memleketimizde sapıkların istismarları, canilerin masum insanları katletmeleri, intiharlar hatta ailece toplu intiharlar yaşanıyor. Nasıl çoh eyi herşey diyerek mutlu mesut yaşıyor insanlar? Yazıklar olsun.
    5 ... huzursuz adam
  2. 2.
    Olayın islamla alakadı yok sosya ekonomik boyutu var. Siz insanları sanal dünyanın ve asla sahip olamayacağı şeylerr inandırı ve aslında sende sahip olursun imajı çizerseniz, insanlar bu başarıları elde edemediğinde kendini öldürmek istemeleri doğaldır.

Fas, lübnan, şam, bağdat gibi islami medeniyetlerinde fakir ve geçim sıkıntısı yaşayan insanlar hayatlarından mutluydular. Çünkü imkansızı istemiyorlardı ve azla yetinip, pes etmiyorlardı. Çalışıyor ve hayatlarına devam ediyorlardı.
    2 ... reddevil11