1. 1.
  neden bundan zevk alındığını anlamadığım garip başlık.

  3 ay sonra gelen not: heyecanlıymışım bu başlığı açarken..yeni gelmişim malum..
  ayar vermeyin, yazın efenim..çünkü sola düşen başlığı tıklamamak gibi güzel bi çözümü var.
  3 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  (bkz: başlıkları üst üste okumak)*
  ... gamze
 3. 3.
  (bkz: postmodern hayatlar)
  (bkz: fala inanma falsiz kalma)
  (bkz: basligin adi)
  (bkz: formata uymak ugruna sacmalamak)
  (bkz: basliklari alt alta okumak basligina fuzuli bir sey yazmayi deneseniz sizce de guzel olmaz mi)
  (bkz: ayar veriyorum oyleyse varim)
  (bkz: dedirten baslik)
  (bkz: biri beni durdurdurdur)
  -2 ... child
 4. 4.
  başlıklar dahiyane beyinlerden çıkan fikirler, ister geyik olsun ister ciddi olsun..alt alta okudukça bir başlık diğerini öyle bir tamamlıyor ki, bazen yarıyor, bazen düşündürüyor. genelde güncel başlıklar atılıyor, bu da benim düşünmediğim bir şeyi başkası da düşününce, yapbozu tamamlar gibi ortaya nefis şeyler çıkabiliyor demek oluyor..
  1 ... peytonpeyton
 5. 5.
  sözlüğü düşünen yazar tepkisidir.

  (#1129030 ) nolu entry ile herşeyin tanımlanmıştır.
  -1 ... zaknafien
 6. 6.
  başlıkları alt alta okumak fuzuli değil post modern bir eylemdir. algılananın anlamının algılayandan kaynaklandığını kabul eden birey için şiir okumakla başlıkları alt alta okumak arasında fark yoktur. her ikisinde de anlamın kaynağı öznedir.
  reklam yapıyor diyenler olacak biliyorum ama (bkz: sözlüğün şair olması)
  1 ... serbest radikal
 7. 7.
  mesaj verende degil alandadır

  (bkz: cem yılmaz cd no 4 12 44)
  1 ... cumok
 8. 8.
  hayatımda gördüğüm en saçma başlık.. evet bu başlığı uludag sozluk'te açan uuser olarak hiç çekinmeden söylebilirim.. "peki lan mal herif madem saçma neden açtın" diye soracak olursanız.. ben açmassam başka birisi belkide bir kaç dakika sonra o bir boka yaramayan başlığı açaçaktı.. başlıkları alt alta okumak başlığı sözlük tarihinin gördüğü belkide en boktan, en bi gereksiz, en sikik, hiç bir boka yaramayan, pespaye ama bir o kadar da entry alan bir garip başlık.. bunun aksini idda etmiyorum.. çoğu uuser'da böyle düşünüyor, hatta kendini alamayan bazı uuserlar başlıkları alt alta okumak başlığının içiresindeki bütün entylere seri eksi oy basıyor.. iyi de yapıyorlar..

  benim anlamadığım esas nokta bu başlığın neden bu kadar kafaya takılıyor olması? gereksiz görüyorsan entry girmessin, giren kişilerin entrylerini eksi oylarsın.. (#1129030) nolu entry'e ithafen şunu demek istiyorum; uludag sözluğü farklı kılıcak olan başlıkları alt alta okumak başlığının olmamasımıdır? eğer gerçekten bu başlığın olmaması sözluğu farklı kılıcaksa modlar tarafından başlığın bir daha açılmamak üzre bütün entryleri ile beraber silinmesini canı gönülden isterim..
  2 -1 ... manson
 9. 9.
  (bkz: basliklari alt alta okumak in hep 1 olmasi)
  ... nikiznatimportint
 10. 10.
  bugüne kadar tek bir entry ile bile doldurduğumu hatırlamadığım hakkattende öyle durum.. ekşide de dikkatimi çekmiyor bu.. orjinal bir fikir ama 10 sayfadan( ne onu lan on bile çok)fazlasının gereksizliğini savunurum.. kendimize has furyalar oluşturmalıyız bide bak aklıma gelmişken söyliyeyim.. bak mesela bulut şeklinde olsun fena değil ama onuda kaç kişi kullanıyor tabi.. kısacası haz etmem bu alt alta okuma durumundan..
  ... mesqoo