1. .
  gerizekali baslik aciyorum ilgi cekiyorum ekolü ve başlık sıçıp tepki çekme ekolünün sözlükte yarattığı sahte ünlüler salaklamasının büyüsüne kapılan genç zihinlerin aynı şekilde davranma arzusu ile başlık sıçmaya başlamaları, sol frame i kubura döndürmeleri, daha çok dikkat çekmek için daha büyük abukluklar yapıp dikkat çekmeyi amaçlamaları nedeniyle aralarında ortaya çıkan yarıştır.

  kazananada kocaman bir bok heykeli hediye etmelerini tavsiye etmekteyim.

  (bkz: and shit goes to)
  2 ... aksak tirtil
 2. .
  böyle bir modanın sözlüğümüzde çıkmasına üzülmemek elde değil. burası ne msn'deki kişisel ileti ne de facebook olmadığı için bir şeyin moda olmaması gerekir. bu platformda herkes kendi olmalıdır, bu tür gerzek başlıklar kalitemizi ve ciddiyetimizi düşürüyor.
  ... nefaki
 3. .
  kim daha uzağa işer yarışının bir diğer adıdır. aynı kelimelerin farklı kombinasyonlarıyla kim daha çok başlık açarsa tahminimce en uzağa o işemiş olur.. kazanç mı? bir sıkımlık diş macunu..
  ... ozpandora
 4. .
  bazen ishal kişilerin de katıldığı bir yarıştır (bkz: şirinler). işte o zaman kanalizasyonvari bir sözlüksel oluşum meydana gelir sol framede.
  ... bedevix
 5. .
  başlık açmak için başlık açanların girdiği sonu gelmez yarıştır.
  ... sfenks
 6. .
  sözlük yazarlarının niçin sözlük yazarı olduklarına dair anlayışlarının kaybolması ve içinde bulundukları yerin nasıl bir yer olduğunu unutmaları sonucu ortaya çıkan olaydır.

  sözlük içinde bilgiler, yazılar beğenilmeli onlar oylanmalı, onlara dikkat edilmeli iken tam tersi olup yazarlar yazılarında çok daha fazla ön plana çıkmaktadır. ve bu çaba içerisine girmektedir.
  iş amacından saptırılmamalı..
  ... kursunkalem
 7. .
  başlık sıçma yarışından kasıt geyik ve absürt başlıklar açılması ise, sıçmak olarak nitelendirilmesi yanlıştır. birilerini kırmadığı sürece bu tür eğlencelik başlıklar olmadan sözlük, bayram sabahı babanne ile dedenin evine benzer. herkes el öper, dede eskiden buraların nasıl dutluk olduğunu anlatır. nickinizden bile zevk alamazsınız.
  1 ... vajin aga
 8. .
  (bkz: şirinler)
  (bkz: emo zenci)
  (bkz: gotik zenci)
  ... moon tripper