1. 1.
  derhal gelmesi gereken özelliktir.
  ensest ve pedofili trollerini okumamak için başka yol yordam yok gibi.

  sizin ben cisminizi, cibiliyetinizi sikeyim.
  8 ... duvardakicivi
 2. 2.
  gereksiz sözlük yazarları adına açılan,

  gereksiz başlıkları sol framede görmemek için gelmesi gereken özelliktir.

  mahalle karıları gibi,
  bar önündeki pezevenkler gibi birbirine giren insanımsıların açtığı başlıkları görmek istememek sıradan bir istek sanırım.
  11 ... piankhy
 3. 3.
  Sacma istektir.
  Begenmediginizi okumazsiniz yahu.
  1 -2 ... atechso
 4. 4.
  Eski tasarımda vardı, şimdikinde yok.
  Çok kullanıcıdan böyle bir talep olmasına rağmen tekrar getirilmedi bu özellik.
  Bu durumda insanın aklına başka şeyler geliyor, demek ki bu başlıklardan nemalanan birileri var, var ki kullanıcının bu basit talebine bile göz yumuyorlar.
  Demek ki bizim taleplerimizin üstünde talepleri olan başka birileri var?
  5 ... mecburi istikamet
 5. 5.
  kesinlikle gerekli.

  sözlüğü birilerinin yanında açıp okumak imkansız. ben direkt profil sayfalarına giriyorum okumayı sevdiğim yazarların. "babamın sütü çok acı" ya da; "anneyle sevişmek" ve veya; "babaya sakso çekmek" gibi binlerce başlık oluyor gündemde. bizim gibi hala delirmemiş, kendine olan saygısını yitirmemiş insanlar bu gibi şeylere maruz kalınca sinirleniyor ve yılıyorlar.

  insan utanıyor. adamı donuzluyorsun yazılarını görmek istemediğin için ama ne fayda? zall'a çok yükleniyoruz ve fakat hak ediyor. çok zor değil bunu yapmak. istemiyoruz kardeşim. biz pedofil, cahil ve 4 santimlik sikinden başka herhangi bi organının ihtiyacını karşılamayan embesillerin zihin dünyalarına tanık olmak istemiyoruz.

  gün geçtikçe iğrenç bi yere dönüşüyor burası. trollere alıştığımız için onlar da bi süre sonra tepki almak için daha fazla çirkinleşiyorlar.
  8 ... ilalabart