1. ?.
  başlık açıp altına da entryi bi güzel girerler.. kritik bi başlıktır çoğu zaman, tepki çekebilme riski olan..stratejik mi bilinmez ama bu başlığa bi iki eleştirel bkz ya da entry eklenince, kendi yazdıkları ve başlığın ilk entrysi olma özelliği taşıyan entryi silip arazi olurlar. süperdirler.
  3 ... cikarinbeniburdan
 2. ?.
  (bkz: cin olmadan adam çarpmak)
  1 ... sıçtırtma lamasına
 3. ?.
  (bkz: yedi içti kaçtı)
  ... plug in baby
 4. ?.
  nükleer bir başlık açtıysa ardından zayi veya ziyan olması normaldir.
  3 ... say
 5. ?.
  (bkz: arjen robben)
  1 ... palta
 6. ?.
  (bkz: başlık başıma kalmış)
  ... redwinemania
 7. ?.
  klavye delikanlılığı tabiriyle de anılan yazarlardır. sanal ortamda bile söylediklerinin arkasında duramazlar, arazi olurlar.
  ... zaknafien
 8. 1.
  benim de başıma gelmiştir resmen şoktur, hayır başlığı açan ben değilim diye haykırmak istenir ama olan olmuş bi sürü kişi okumuştur. başlık başınıza kalakalmıştır.
  ... deget
 9. 2.
  şayet ikinci entryi giren kişi başlıgı kötülemek amaçlı entry girmişse ve başlık da ona kalırsa çok trajikomik bir hadiseye dönüşür olay.üçüncü şahıs ilk başta başlıga bakar sonra entrye bakar sonra da olayı çözmeye çalışır.biraz kafa yorduktan sonra tam hadiseyi çözümlemiştir fakat yazar olayı anlayana kadar atı alan üsküdarı geçmiştir yani entryi giren yazarın entrysi çoktan siliklere karışmıştır.yazar arkadaşlar yapmayınız etmeyiniz.tüyü bitmemiş yazarın hakkı var o başlıkta *
  ... feri kacmıs iki goz
 10. 3.
  kişinin entrysinde kendi düşüncesini dile getirmesinden dolayı aslında çok da önemli olmayan durum. tecrübeli yazarlar olayı anında anlayacaktır zaten.
  ... hafiye