1. ?.
  Bu çocuk eğer şımarık değilse tadından yenmez olan çocuktur. Çünkü bir çocuğun yaramaz olması için zeki olması gerekir. Ayrıca bu çocukla beraberken eğer onu bir pislik gibi görmezseniz çok eğlenirsiniz bir sürü şey de öğrenirsiniz çünkü yaramaz çocuk bir çok yeri karıştırdığından sizden daha çok şey bilmesi muhtemeldir. **
  1 ... fehimsiz ekmek
 2. ?.
  başkasına ait olduğu için kısıtlı bir zaman geçireceğinizin rahatlığıyla gayet eğlenceli vakit geçirmenize sebep olabilecek yaratıklardır. Şayet annesi veya babası olduğunuzu düşünmeye kalkarsanız işkence haline dönüşebilir bu durum.
  ... purplegoddess
 3. ?.
  (bkz: veled i zina)
  ... haziran
 4. ?.
  ebeveynlerin çocuğu korkutmak * amacıyla, geliştirdiği mantık. yaramazlık yapan çocuk; ya çingenindir * ya da leylek getirmiştir.
  1 ... dekadans
 5. ?.
  eğer bu çocuk terbiyesizin en önde gideni, zamanenin en son modeli, ve en önemlisi evinize gelen misafire aitse sinir krizi sebebi olabilir. hele ki bu veledin ebeveynleri "saldım çayıra mevlam kayıra" modundalarsa, mevzubahis yaratık evinizin içinde istediği gibi at koşturma lüksüne sahip olacaktır. odanızın, cd'lerinizin içine edecektir.pc'nizde oyun oynamak isteyip bilgisayarınızın başından kalkmayacaktır. misafirperver olmak zorunda olduğunuz için gıkınızı çıkartamayacaksınızdır. ancak içten içe ona dayak atma arzularıyla yanıp tutuşacak, elime geçirsem şöyle döverdim hayalleri kuracaksınız, yalnız kılına zarar veremeyeceksinizdir.

  ama biz bunun da çaresini bulduk arkadaşlar; eğer bu çocukla hemen hemen aynı yaşlarda bir ya da daha çok kardeşiniz varsa, çocuğun üstüne salabilirsiniz*. eğer böyle bir alternatifiniz yoksa da; dayak yeme oyunu oynayabilirsiniz. yazı gelirse tokat yiyeceksin tura gelirse tokat atacağım kuralını uygulayabilirisiniz.
  2 ... elmalicilek
 6. ?.
  (bkz: a ına k dumun p çi)
  -1 ... metin oktay
 7. ?.
  ne yaparsa yapsın bi tepki veremediğimiz gıcık veletlerdir.
  ... sevgipitircii
 8. ?.
  bazen karşıdan seversin çünkü binbir maymunluk yapan o velet o kadar tatlı görünür ki lakin işin iç yüzü öyle değildir zira:
  (bkz: davulun sesi uzaktan hoş gelir)
  ... samur
 9. ?.
  diline pul biber sürülesi çocuktur.
  2 ... faraz1
 10. ?.
  gıcık çocukdur. ne durdan ne yapmadan anlamaz.
  ... uluyor gonlumun efendisi