1. 1.
    düşüncesiz insandır. o evde sigara içilmediğini bildiği halde içer. ailenizden çekindiğiniz için bir şey diyemezsiniz.
    1 ... en son yolcu
  2. 2.
    Kusura bakmasın balkonda donarak içsin, biraz da beklesin kokusu gitsin. Kimsenin leş kokusunu çekemem ben. Ciğerlerim kıymetli.
    8 -6 ... oyretmenim
  3. 3.
    balkonda içilir o sigara evin salonunda sigara içmek 80'lerde kaldı. eğer salonda içmeyi göze alırsa ben de onun kafasına buzdolabı poşeti geçiririm dumanı muhafaza eder.
    4 -3 ... sivasli bey
  4. 4.
    Ne kıymetli eviniz varmış ya.. misafir gittiğinde 5 10 dakka evi havalandırmak çok zor değil.

Doğru düzgün misafirliğe giden biri değilim. Misafirliğe gittiğim insan ise benim için özeldir. Evinde sigara içemediğim insanın evine asla gitmem!
    3 -9 ... kafam hafif dumanli
  5. 5.
    Nerede o tabakta sigara ikram edilen ve masalarda koca koca kristal masa çakmaklarının olduğu yıllar.

Yanlış zamanda yaşıyoruz yanlış.
    3 -4 ... pezevenk malik
  6. 6.
    sigara içen bir insanı evinize misafir ettiyseniz o kişinin sigara ihtiyacını giderebilmesi için imkan sunmak zorundasınız. eğer içmiyor iseniz bile o sigarasını içene kadar eşlik etmek gerekir.
    1 -2 ... peacekeeper
  7. 7.
    şahsımı öksürten ve evi leş gibi kokutandır. siz almıyorsunuz belki ama leş gibi kokuyor, kokuyorsunuz. havalandırmaya kalksan ev buz oluyor.
    3 -1 ... uuser x
  8. 8.
    Evinde başkasının sigara içmesine göz yuman ağır maldır. Hele de kendi içmediği halde izin veriyorsa beyin nakli tavsiye ederim.
    2 ... nagam
  9. 9.
    eğer sigara içen birinin evinde içiyorsa normal bir şey yapan insandır. sigara içmeyen birinin evinde sigara içmek istediğimde balkona çıkarım kapıyı da kapatırım.
    1 ... magicovento
  10. 10.
    Evde sigara içme işi bitti. Tek başınıza eve çıkın isterseniz sigarayı yakıp götünüze sokun.
    1 ... good luck with me