1. 1.
  cine 5 in şifresiz yayınladığı talk show programı.ali atıf bir ve seray sever sunuyor.bi de dikkatimi çeken arkadaki denyo gitaristin paso monitöre bakıp nasıl gorundugunu merak etmesi...
  1 ... evildeth
 2. 2.
  arkadaki gitaristin sürekli konugun arkadasından gitarda parmak alıştırmaları yapıtğı seray severe ragmen Ali Atıf tarafından programın kalitesinin yükseltildiği program
  1 ... narsil
 3. 3.
  her programda, bir kaç kez karşılıklı atışma tehlikesinin yaşandığı programdır.

  ayrıca eski sanatçılar konuk olarak çağrıldığında, formata uymakta zorluk çektikleri anlaşılmaktadır. farklı sorular karşısında yüz şekilleri ani değişikliklere uğramaktadır.
  1 ... pilotmont
 4. 4.
  murat birsel zamanında tavan yapmış,kürşat başar zamanında iyi,mehmet barlas zamanında eh,mesut yar zamanında güzel,ali atıf bir zamanında dip olmuş programdır.

  bayan sunucular arasında en iyisi çağla kubat,ve şirin * dir.seray sever'i oraya çıkartan zihniyete ben sadece programı izlemeyerek tepki verebiliyorum.
  3 ... pulp fiction
 5. 5.
  sözlükte başlığının açıldığı tarih programın bok içinde yüzdüğü dönemdir.

  programı bir dönem fatih altaylı da sunmuştur. en başarılı erkek sunucular, fatih altaylı, mesut yar ve cengizsemercioğlu'dur. en başarılı kadın sunucuları ise şirin sever ve çağla kubattır.

  sonsuza kadar sürebilecek son derece kaliteli bir formata sahip programdır. dekoru abartmanın, alengirli şeyler yapmanın anlamı yoktur, arkadaki gitariste, berbat kadın vokaliste rağmen program çok iyidir. ama bir daha asla ali atıf biri programa çıkaracak kadar çıta aşağılara inmemelidir. hele ki seray severi sunucu yapma hatasına asla düşülmemelidir.
  2 ... beyazyelkenli
 6. 6.
  çok kullanılan bir söz öbeği.

  - baska yerde yok
  - yalancının
  1 ... lazio