1. 1.
  evet efendim...

  hayallerimin üstüne boeing düşeli çok oldu, çokta büyük hayaller değillerdi hani yerde süründüklerinden meydanda. az evvel sigara yaktım, liseli günlerimden kalma bi alışkanlık olarakta sigarayı kapının arkasına geçerek içmeyi düşündüm, saniyelik ama. öyle korku aşılamışlar öğretmenler. din hocam zaten ateistti, dini öğretemedi, sosyal hocam dersen kızların bacağına bakardı, müdür desen, zaten bütün müdürler göttür. neyse sapma yok.

  sigaramı içiyordum dedim ya, saniyelik geldi aklıma bu. arada bakire temalı başlıklar görüyorum, altında yazılanları okuyorum. bir erkeğin ne kadar alçaklaşabileceğini gözlerimle görüyor ve kan kusuyorum adeta. bir erkek patlak bir bayanla evlenmeyi savunabiliyor. düşünebiliyor musunuz sizden önce başka bir erkeğin altında inlemiş, zevk çığlıkları atmış böyle memeleri avuçlanmış, ağzına almış, vajinası kurpiyere dönmüş bir bayanla hem de.

  acaba neden diyorum kendi kendime. neden bu erkekler bu kadar mı çaresiz? bu kadar mı düştüler evlenecek üsturuplu ve ahlak timsali bayan bulamıyorlar da çaresizlikten, hani; ' eş dost alışverişte bilsin' misali mi evlenmek istiyorlar diyorum. yoksa başkasının önce hüpletip sonra gümlettiği sonra efendime söyleyeyim sokağa sümkürdüğü bir kadını yerden alıp en değerli gibi görüp utanmadan bir de nikah kıymak abes doğrusu.

  bir kadın asla unutmaz aslanım. kadınlar sizi unutabilir ama sizin ona hissettirdiklerinizi asla unutmazlar. sadece kendiniz için düşünmeyin. sizden önce karınızı patlatmış olan erkek belki şimdi bir başkasının gelecekteki karısını emiyor, göğüslerine oval şekil çizerek kol gibi ambele emenike penisini sürtüyor. o mutlu, zevkten 4 köşe. karı altında nasıl inliyor işte düşünün. ya da siz bir kadını s.kiyorsunuz çatır çatır ve o kadın sonra bir başkasıyla evleniyor.
  biraz empati yapın. dediğim gibi şöyle hayal edin bi; karınızı önceden böyle bir adam s.kmiş, tek bacağını kaldırmış böyle yarım elma pozisyonu yapmış, inliyor, bas bana aşkım bas bana diyor, sonra banyoya giriyorlar beraber.. 2 posta da banyoda atıyor, emdiriyor karınıza.

  telefon bile alırken birinci elini tercih edersiniz de hayat arkadaşı alacakken niye seçim yapmazsınız? yarın öbür gün vajinasında bir problem olduğunda teknik servise de götüremezsiniz üstelik.

  yeter mi?
  bence bu kadar kafi.
  97 -158 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 2. 2.
  ciğeri beş para etmeyen erkeğin yapacağı iştir. çok evlenen gördüm bu şekil ama çoğu evlendiği gibi boşandı.
  30 -29 ... sahnenin disindaki adam
 3. 3.
  haysiyeti 5 paralık erkeğin yapacağı iştir.

  ulan habibim, bu sefer o o kadar katılarak okudum ki şu yazını, şipşaklarından öpüyorum. büyük adamsın vesselam. bir başkasına patlak kadınla evlenmenin kötü olduğunu bu derece güzel anlatamazsın.
  31 -59 ... tahtakale esnafi
 4. 4.
  deneme sürüşü yapılmamış ürünü kullanmam diyen kişinin gönül rahatlığı ile yapacağı eylem.
  27 -13 ... portias
 5. 5.
  onunla bununla yatan, sonrada elinin kiri diyen erkeklerin yanında normal olandır. hatta büyük bir lütuftur. bu arada ekstra not ;

  (bkz: tespitim biçim biçim)
  36 -10 ... alayina sokayim
 6. 6.
  Kimse durduk yere bunu yapmaz, ya çok sevmiştir, ya çok sevmiştir.

  Yıllar sonra gelen edit: Çok artı aldı, bu entry. Ancak insan yaşadığı her an olgunlaşıyor 1 hafta öncesinde bile farklılıklar oluşturabiliyor.

  Bahsedilen sevmek, Aşk olmak zorunda değil. Ruh eşinizi bulduysanız neden onun inlemesiyle ilgilenesiniz ki ?
  50 -11 ... mrtrhn
 7. 7.
  böyle düşünen bireylere sesleniyorum
  aslında haklısın;
  çünkü namus emsali bakire bir kadına yetemediğiniz zaman, bu kadıncağız da hiç bişey görmediğinden görmeye-araştırmaya çıkacak .senin de aklın evde kalacak.kalsın da, beter ol.
  geçin artık şu bakire olmayan kızların kendini birine yamama arzularının olduğu düşüncesini.sizin korkunuz burda!"enayi yerine konuyoruz lan" paniklemesi...
  evlenme kardeşim bakire olmayan bi bayanla.seni zorlayan yoktur umarım? neyin paniği?
  ama içinde büyüttüğün fantezileri anlatırken bile senin yaşamış olacaklarını düşündürtmedi değil herşey. hiç mi oral yapmadın? ilk nerde milli oldun bunları da açsan seni anlayabileceğiz.
  71 -18 ... theworldfascinatesme
 8. 8.
  eğer kendisi de evlenmeden önce başka bir kadın ile birlikte olduysa ses çıkarmamalıdır bu eylemi yapan erkek. çünkü hakkı yoktur. sen yaparken iyi de...
  76 -10 ... turkmen61
 9. 9.
  olaya bu açıdan bakılmadığında ve hiç bir zaman yüzde yüz emin olunamayacak bir konuda, kendine beyhude eziyet çektirmektense, kabullenilebilecek bir durumdur.
  9 -3 ... pimpirikli meyhor
 10. 10.
  bunu düşünerek devam edersen evliliğin çekilmez olacağı bir durum.
  10 -1 ... turkeyteam