bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  sözlük kariyerim boyunca karşılaştığım en garip hadiselerden biri. satılık bir kalem olmadım ve olmam da... bazılarının artık bunu anlaması lazım! ama nedense anlamamakta diretmekteler... yok kardeşim yok... diğer sözlükler umurumda değil. ben uludağ sözlük'te yazarım o kadar. arada ufak sözlüklerde ufak kaçamaklarım olsa da benim yuvam uludağ.

  bazı adminler ve coderler beni yanlış anlamış. ben karşı cins peşinde koşan bir gerzek değilim. uludağ sözlük'ü aşırı sevdiğim için yazıyorum... para ya da başka bir amaç için yazmam. son sözüm budur... yeter artık! enough!

  olay bir mail ile başladı.

  ismini vermeyeceğim sözlük: merhaba zero bey, sizin yazılarınızı uzun süredir takip ediyoruz ve sizinle çalışmak istiyoruz. uludağ sözlük'te aldığınız miktarın çok üzerinde bir teklifimiz olacak. en kısa sürede ofisimize uğrayınız. çok tatlısın. öptük.

  absolute zero: satırlarıma teşekkür ederek başlamak istiyorum. ben para için yazmıyorum. zallciğim asgari ücret verse de uludah sözlük'e gönülden bağlıyım ben. lütfen üstelemeyiniz.

  ismini vermeyeceğim sözlük: bak sen bizi anlamadın sanırım genç adam. bizim sözlükte yazacaksın ya da köyüne geri döneceksin. naz yapma bizce... şakamız yok! bizim olacaksın .

  absolute zero: bakın siz beni anlamadınız sanırım. efendiliği bir kenara bırakıp kasımpaşalı ağzımı açtırmayın! uludağ sözlük'e yeterince zarar verdiniz! tüm selibritylerimizi çaldınız falan ama artık izin vermeyeceğim. yeter dedim size... artık ben varım ve size bedava ekmek yok. gidin kendi değerlerinizi yetiştirin lan. bir mesaj daha atan çükümü yesin tıp!

  sonrası malum...absolute zero hep evinde.

  beni seven ve nick altıma güzel şeyler yazan insanlar... iyi ki varsınız. size güzel sürprizlerim var.

  freeze you later
  1 ... absolute zero