bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kamu kurumlarında asla duyamayacağınız, isterik derecede hizmetkar ve nazik soru cümlesi.
  (bkz: sana hizmet etmek istiyorum)
  (bkz: istiyorum)
  (bkz: istiyorum)
  (bkz: istiyorum)

  kamu kurum ve kuruluşlarında diyalog genelde şöyle gelişir;

  - başka bir arzum daha olacaktı memur bey
  - mesai bitti... (bkz: yaylan)
  1 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  temel istek yerine getirilmediğinde sorulduğu takdirde sinir bozan cümle..
  -ben bu işinizi halledemedim, başka bir arzunuz?
  1 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  garanti bankasıcall centreda çalışan müşteri temsilcilerinin, müşterinin işlemlerini yaptıktan sonra telefonu kapatmadan önce müşteriye sordukları soru öbeğidir *. çalışan bu soruyu sorarken yeter artık anlamında sorar ve en son istediği şey müşteriden olumlu bir cevap gelmesidir * .
  2 ... hec
 4. 4.
  Müşteri hizmetleri repliği
  ... kurabiyecanavari
 5. 5.
  kaliteli bir bankanın müşterisini memnun etme isteğini betimleyen soru cümlesi. tabiki kalite isteyen parasını vermelidir. nclub kartı alan gecenin bi yarısı yatında biten çileğine kavuşabilir.
  1 ... karga
 6. 6.
  fix garson sorusu.

  + başka bir arzunuz?
  - bi de kuran
  + o niye
  - ölüyorum da... varsa bi de imam.
  + başüstüne.
  1 ... ghost whisperer
 7. 7.
  garanti bankası müşteri hizmetlerinin siktir git deme şekli.

  açarsın telefonu bir ses kaydı çıkar. bıdı bıdı bir sürü şey sayar ama saydıklarının arasında senin istediğinle alakalı bir nane yoktur. şubeye telefon açar kardeşim ben sizin müşteri temsilcinize nasıl ulaşacağım der tarif alırsınız. tekrar 4440333 aranır 3-4-3 tuşlanır. aslında bu tuşladığınız kayıp-çalıntı bildirimidir ama şubeden öğrenildiğine göre de müşteri temsilcisine ulaşmanın en kısa yoludur.

  sonunda müşteri temsilcisine ulaşırsınız. " ben zeynep nasıl yardımcı olabilirim?"
  anlatırsınız derdinizi. buna mukabil zeynep de size alakasız bir sürü başka şey anlatır. ama bu benim istediğim şey değil ki dersiniz. "yapabileceğim bu başka bir arzunuz?" der.
  "ulan sen benim sorunumu halletmedin ki başka bir arzunuz diye soruyosun" diye içinizden geçirir ama hanımefendi bakın böyle böyle dersiniz. "maalesef, başka bir arzunuz?" der.

  içinizden çok kötü şeyler söyler ama çaktırmazsınız. zeynep de kulakları çınlayarak ve bir taraflarını, mesela göbeğini kaşıyarak başka müşterileri sinir etmeye devam eder.

  buradan müsadenizle bir de garanti bankasına seslenmek istiyorum.

  hey gidinin garanti bankası. ulan ben başka bankada çalışırken 7 yıldır senin bankanı kullanıyorum. her efetede iki liramı alıyorsun ses etmiyorum. senden başkasının ne kredisini ne kredi kartını kullanmışım. sen bana elma hesabı diye kart aidatı diye ekstre ücreti diye komisyon diye otomatik ödeme diye fon alımı satımı diye envai çeşit kazık atıyorsun yine ses etmiyorum. behey gidinin bankası ben bu senin müşterin olup bu kadar cefakarlık çekerken sen oraya müşteri temsilcisi diye bir sümüklüyü koymuşsun bana posta koyduruyorsun. başka bir arzunuzmuş. derdimi anlatamadım ki başka bir arzuya geçeyim. mt nin söylediği lafların yüzde sekseni başka bir arzunuz. aslında arzular şelale ama yazsam silerler şimdi. var be başka bir arzum: morgıçınız patlasın da lehman biraderler gibi olun, likidite krizlerine girin de çıkamayın inşallah. amin.
  1 ... sabahinbesi
 8. 8.
  (bkz: canınızın sağlığı beyim)
  ... black pearl