1. ?.
  aşağıdaki videodaki gibidir.
  [https://video.uludagsozluk.com/v/milliyetçi-hareket-partisi-20037/

  &feature=related ]
  2 -2 ... rubberman
 2. ?.
  atesit ve şamanist mhplileri üzen yorumdur.
  1 -4 ... lehtar
 3. ?.
  Başbuğ cok bozdu, oyle boyle değil baya bozdu. Daha fazla bozmaz dedik iyice bozdu.
  1 -2 ... onbirsifiriki
 4. 1.
  biz boşuna demiyoruz kaset şu bu uğraşmayın . akp-chp-mhp hepsi aynı . yollar farklı , sistem aynı . bu ülke de feto ya dolaylı ya da dolaysız dokunmayan kalmadı . sorosların değil torosların , fetoların değil mevlanın partisine oy verin.
  1 -1 ... ceaslim
 5. 2.
  hani bu fethullah gülen mhp düşmanıydı, hani mhp sikiş videolarını fethullah hocanın adamları çekmişti ? yalan patladı galiba elinizde ya da bir yerinizde. alpaslan türkeş'e de mi bok atacaksınız ? haydin yiğitler, söyletmen, urun.
  (bkz: vay vay neler dönüyor neler)
  2 -1 ... rubberman
 6. 3.
  alparslan türkeş'in "konjonktür" gereği yaptığı uygulamadır. zira mhp'nin o zamanki en büyük destekçileri anadolulu muhafazakar kesimdir. ayrıca fethullah gülen de o dönemde "milliyetçi" bir noktadadır. ne zaman imparatorluğunu kurmuş, o zaman işleri değiştirmiştir.

  alparslan türkeş'in zamanında ettiği bir söz vardır. "biz ne sağcıyız, ne solcu. biz milliyetçiyiz. sağ ile olan hesabımızı şimdilik erteliyoruz".

  bugün ise cemaatin kürtçülerle, abd ve israil le işbirliği içinde olduğunu gören mhp cemaati karşısına almıştır. zaten devlet bahçeli'ye gösterilen tepki de budur. yoksa "yok çok yumuşak, yok konuşmayı bilmiyor" falan değildir bu iş.
  3 ... bugun variz yarin yokuz
 7. 4.
  (bkz: dokuzuncu türkçe olimpiyatları)
  ... caesarrige