bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Şimdi iddialarını kanal d ye çıktı adam kendi dedi diye utanmadan ispat etmeye çalışan guruhtur. Hani ulan kadındı ya hani onbeş yaşındaydı ve hatta hani kafasını koltuk altına alıp vurmuştu? Namussuzlar bu kadar yalan soylemeye işi iyice ajite edip halkı galeyana getirmeye calisrikca siz, biz her duygunuzun karsisindayiz. Vatandaşa vurmak sizin yalanlariniza kadar yanlış bir hareketti. Artık onu bile elestiremiyoruz bu kadar yalancı ve duzenbaz oldugunuz için. Sonra da çıkın toplumu eleştirin. O toplum sizi... neyse.
  4 -9 ... stresli bir gangster
 2. 2.
  Anaları onları doğurmamış sıçmıştır.
  1 -7 ... frekans
 3. 3.
  iktidar yerine her fırsatta muhalefeti eleştiren tarafsız görünümlü gerizekalılara dert olmuştur.
  6 -1 ... the adamin biri
 4. 4.
  verdikleri hiçbir bilginin ciddiye alınmaması gereken topluluktur. bunların yaptığı dezenformasyonun, attığı iftiraların haddi hesabı yok. olayları buradan takip eden varsa diye söylüyorum.

  bunlar "polis portakal gazı kullanıyor" demiş adamlar lan.
  1 -7 ... just close enough
 5. 5.
  işte bu kadarda ucuz ve pespaye bir savunma şekli. dövmüş mü dövmemiş mi? dövmüş. peki niye bilip bilmeden kadın, hemde onbeş yaşında diyorsun bir de bunun cevabını ver? amacın maksadın gayen ne senin geri zekalı? bir yanlışı bir hatayı bir kötülüğü eleştirmek mi? böyle bir yalanla bunu yapamayacağın aşikar. ha o bilinçaltında ki asıl amaca gelirsek işte ben o amacına sokayım da çok yaşasın türkiye.
  2 -6 ... stresli bir gangster
 6. 6.
  büyük utanç içerisindedirler. kadını dövmemiş ki adamı dövmüş boşuna günahını aldık humanist, şeker başbakanımızın.
  2 ... illuminati analizcisi
 7. 7.
  zaten dövdü...

  zıtar "dövmedi" diye yazınca "ha bak düvmemiş" diye buraya koşan adamın da ya zekasından yada ahlakından şüphe ederim. 15 yaşında bir kız çocuğunu bildiğin yumrukladı herif...

  yapacağınız algı yönetimini sikeyim...
  2 -1 ... jorge lois borges
 8. 8.
  bu şuna benzer.

  bankaya borcu olan adamın benim birine borcum yok diye ortada gezmesidir.

  sonuçta banka biri değildir.

  algı yönetiminizi sikeyim sizin.
  3 ... nutellali balik ekmek
 9. 9.
  doğruluğunu bilip bilmeden bazılarının ortaya attığı iddia.. böyle yalan beyanlardan sonra gerçek olayında bi değeri kalmıyo.. Adamı vurmuş diyosun,'' ee başta da kızı vurmuştu diyolardı'' diyor adam.. Aferin yalanlarla ortalığı iyice karıştırın..
  1 -1 ... irticai faaliyet yapan yobaz
 10. 10.
  Dövmüş işte niye dövmedi diyelim.
  ... ataturk gibiyim